Дайджест новин 07.10.2019

Жов.7.2019. / Коментарів: 2

2730

Редакцію reider-nau.com запитують чому всі заклади громадського харчування, які перебувають в орендних стосунках з НАУ, опечатані?

Відповідаємо.

Зараз в НАУ працює аудиторська група Рахункової палати. Оскільки згадані заклади працюють не за чинним законодавством, і у їх роботі наявні ознаки прихованої оренди, тобто частину виручки вони носять адміністрації (Вінецька, Ісаєнко), ця ж адміністрація з метою уникнення можливого виявлення порушень, рекомендувала орендарям закрити свої заклади до 11 жовтня 2019 року.

Саме в цей день завершується термін аудиту, який працює успішно. Це може підтвердити суцільна нервозність і істерія, яка панує в ректораті.

Є інформація про те, що відділ ВОРС у повному складі має намір звільнитися з роботи. Причиною такого кроку є виявлені аудитом порушення на мільйони гривень, за які відділ не хоче відповідати.

Справа в тім, що адміністрацією штучно занижується кількість контрактників. Насправді їх більше, але не всі кошти, сплачені ними за навчання, доходять до рахунку університету. Вони, за наявною інформацією, осідають на інших рахунках – ФОПах, благодійних фондах тощо.

Сподіваємося, що аудит внесе певну ясність у цьому чутливому фінансовому питанні.

Опосередкованим підтвердженням цьому є рішення адміністрації університету про підвищення ціни навчання на 10%, в тому числі і для іноземців. Особливо потерпають студенти-іноземці від несправедливого, на нашу думку, підвищення ціни на навчання на англомовному проекті – одразу на 1000 доларів США.

Знову насмішив публіку в.о.  декана ФМВ Ю.Волошин. Під час флешмобу, оголошеного колегами з НАУЧАНа, до Дня вчителя, де кожен бажаючий міг освідчитися в симпатіях до викладачів, він не став чекати, коли хтось зі студентів йому подякує. Бо, зважаючи на його недолуге керівництво, на це марно було сподіватися. А сам написав подяку самому собі коханому.

djkjiby

Таке приватне привітання вкотре засвідчило, що колектив факультету має справу з людиною психічно вразливою і вкрай лабільною.

Вчинок людини такого психотипу є цілком логічним. Не взяли в заступники міністра, прокатали в ЦВК, так хоч щось приємне хотілося собі зробити.

Такий собі душевний онанізм.

Прохання до колег не запитувати у Гудманяна як поживає його котик. Котик кілька місяців тому, як стверджує одна з дописувачок нашого ресурсу,  «преставився». Згадка про його кончину може надовго вибити Артура Грантовича з робочого ритму.

bilous

Неадекватна Білоус стала експертом НАЗЯВО. Якщо донедавна її ненавиділи лише викладачі, то тепер її ненавидять колишні соратники – начальники відділів, яким безцеремонно вона вказує на помилки в їх роботі. А також ненавидить Білоус її начальник, той самий Гудманян, якого вона також носом, як шкодного котика, тикає в його численні професійні екскременти, залишені знечів’я не в лотку, а в завізованих ним і підписаних ботоксним документах.

zaporo

Поганий знак помічений від Запорожця,  Саші-турЫста. Він впродовж засідання вченої ради весь час дрімає. Це можна пояснити кількома причинами: або дається взнаки втома від частих перельотів до країн, з яких нескінченним потоком пливуть до університету студенти-іноземці, або впадання в апатію від ідіота-керівника, або думки про екзистенційні теми, внутрішня тривога, навіяна наближенням відповідальності за скоєне.

Не спи, турЫст! Скоро виспишся!

На запитання керівників навчальних підрозділів до Ісаєнка коли нарешті він щось корисного закупить для навчального процесу – той відповідає, що грошей немає і відсилає до спонсорів. Сміємо зазначити, що це справді «інноваційний» підхід до керівництва університетом, кошти якого систематично вимиваються через корупційні схеми.

Кажуть, що начальник відділу запобігання корупції О.Сізіков, чесний офіцер, навіть обіцяв застрелитися, бо не може дивитися на «цей бєспрєдєл». Але потім передумав, бо зарплату отримує втричі вищу, ніж пересічний професор НАУ, на шиї якого і сидить «чесний офіцер» Сізіков.

shulga

Призначений куратором Кременчуцького вертолітного коледжу, який забрали від НАУ і передали Харківському університету внутрішніх справ, одіозний Володимир Шульга сприяв звільненню з роботи усього керівництва коледжу – керівника і його заступників. Усі вони – професійні авіатори. Нове керівництво коледжу – вихідці з системи МВС.

 


Коментарів 2 Додати коментар

  • А теперь Юра-прохиндей хочет пройти в Конституционный суд, но снова не пройдет. И, кстати, п. 4.1. Положения о ФМВ гласит: “Керівництво Факультетом здійснює декан, якого обирає на посаду на конкурсних засадах таємним голосуванням Вчена рада факультету більшістю голосів з урахуванням
    пропозицій трудового колективу Факультету”. Или может на Юру не распространяется это?

  • Юра-прохиндей ворюга-только хитрый. В Мариуполе он не брал взяток напрямую-валил на экзаменах всех,а чтобы сдать пишешь заявление на вступление в компьютерный клуб и тут же пишешь обьяснительную то ты случайно спалил монитор,процессор, материнку или еще чего нибудь. Топешь в магазин покупаешь вещь с учета 50 у.е. на одного студента-то есть если тогда материнка стоила 350 у.е то 7 студентов(это к примеру).А господин Волошин отчитывается потом о покупке 20 новых компов…Вообще более коррумпированного ВУЗа в Украине нет,у меня дочь прошла на бюджет в Харькове -а у нас за это просили 2 штуки бакинских

Залишити коментар