Дайджест новин

nau-2019

Влітку парашутист-інноватор Ю.Тесля замінив на посаді проректора з молодіжної політики та інноваційного навчання О.Вовк, яку перевели на декретне місце Т.Калити проректором з соціальної роботи. Тепер у її підпорядкуванні тільки студмістечко.

Вовк, як бачимо, не впоралася ні з молодіжною політикою, ні з інноваційним навчанням. Але зарплату в понад 60 тисяч гривень на місяць отримує справно.

Кажуть, що під неї Ісаєнко хоче утворити якийсь мегакрутий інститут, діяльність якого вона апріорі також завалить, бо має дуже посередні здібності. І гроші також ніхто не поверне.

Але чого не зробиш для Оксани, батько якої писав Ісаєнкові докторську дисертацію?

Тепер пильно спостерігаємо за інноваційною діяльністю Теслі та його спроможністю у свій поважний передпенсійний вік впоратися з молодіжною політикою.

Він, кажуть, вміє читати лекції в стилі реп. Побачимо.

46908

Не дивлячись на колосальні гроші, які Ісаєнко вгатив в ремонти гуртожитків, вони так і не стали від того готовими до поселення і придатними для проживання.

Студенти і батьки жаліються на умов, на полчища тарганів, мишей, сморід, срач у санвузлах та відсутність гарячої води і т.ін.

Зате грошенят разом з Розаліндою відмив достатньо.

Чоловіка Тетяни Лукашенко, яка брала участь у фальсифікації результатів виборів ректора, Ісаєнко таки призначив директором студмістечка.  Побачимо як впорається зі студмістечком людина, яка абсолютно нічим себе в університеті не проявила.

В університеті зростає кількість студентів, які мають заборгованості. Лише на факультеті кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії таких близько 200. Ісаєнко дав команду «всім ставити і нікого не виганяти», бо треба гроші для того, щоб було що красти. На інших факультетах число студентів із заборгованостями також налічує від 50 і вище на кожному.

На запитання одного із завкафедр факультету ККПІ як поступати зі студентами,  які перебувають за кордоном, декан факультету О.Азаренкова чистою російською (українську вона принципово не визнає) відповіла: «Пусть приходят с зачатками родители, родственники, друзья».

Такий інноваційний підхід до якості навчання характерний для НАУ «епохи Ісаєнка».

posvyata-11294dea2af50c82ff0433558a2ad70014680

Але справжні жнива зараз для проректора-фальсифікатора Артура Гудманяна. У нього список з 68 студентів різних факультетів, яким він за гроші пообіцяв «усе закрити». У нього своя такса – за одного студента від 500 до 1000 доларів.

Прохання до батьків – не давайте Гудманяну грошей! Все одно всім поставлять і все закриють, навіть якщо студент послав викладача «нах…» і його в Україні немає.

46948

Станом на зараз Ісаєнко дав команду сумісників не оформляти. Так він економить кошти. Тобто, сумісник має читати предмет, але гроші за вересень він не отримає. Але без належного оформлення такий викладач не має права заходити в аудиторію. Це грубе порушення законодавства!

Колеги-сумісники! Вимагайте належні вам кошти! Знайте, що без вас нікому виконувати навантаження, бо з університету звільнилося ще близько сотні викладачів через мізерні зарплати та ідіотську кадрову політику «ректора».

Влітку всі гроші з рахунків університету були виведені на закупки і ремонтні роботи. За них керівництво відпочило у шикарних умовах. Аванс у серпні виплачували «з коліс». Сплатив хтось за контракт – одразу виплачували, але поступово. Спочатку отримала бухгалтерія,  плановики, кадровики, «управління та адміністрування», а потім усі решта.

Відпускні та оздоровчі, навіть у секвестрованому вигляді, в повному обсязі отримали не всі. Всі інші отримають у вересні коли вони не актуальні.

А ще на ректораті Ісаєнко оголосив, що премій не буде. Буде посилення дисципліни.

Ісаєнко боїться зустрічатися з колективом. Рішення про традиційну зустріч ще не прийнято. Якщо вона і відбудеться, то не з усіма, а лише з представниками підрозділів. Надто багато грошей вкрав Ісаєнко і його родина, невдоволення у колективі наростає.

Із смішного:

  • До початку навчального року не видрукувані журнали академічних груп. Викладачі фіксують все в зошитах.
  • Три декани отримали догани за «екскурсію» НАУЧАНа.

P.S.

А так виглядає смітники біля гуртожитків, уже як третій день ніхто і нічого не прибирає. Усіх все влаштовує!?

 

 

 

 


Залишити коментар