Дайджест новин 16.10.2019

Жов.16.2019. / Коментарів: 3

Ісаєнко підписав наказ про зміни графіка навчального процесу. згідно з яким оголошуються чотири робочі суботи.

Але в наказі передбачено суботнє відпрацювання лише для викладачів та студентів, а співробітники в ці суботи будуть відпочивати.

4

Тобто, викладачі та студенти приходитимуть на пари, а співробітники, які технічно забезпечують навчальний процес, будуть відпочивати.

Наказ складений по-дурному, як і все, що робить Ісаєнко. Але чому університет має платити за величезний штат адміністративного персоналу,  якщо він не здатний навіть наказ адекватний підготувати?

У цьому, мабуть, і суть інноваційного підходу до управління навчальним процесом.

3

В університеті на минулому тижні побувала астронавтка Гайдемарі Стефанишин-Пайпер. Якогось дива Ісаєнко зігнав студентів не в актову залу, а в ангар.

Він знову зганьбився своєю англійською з мачачучуцьким акцентом, а також,  як дурник, заглядав у камеру, коли у астронавтки ююбрали інтерв’ю.

Виглядало дуже кумедно.

2

Ісаєнко також підписав наказ, згідно з яким відбулося переведення на наступний курс сотень студентів, які мають академічну заборгованість.

За законом цей наказ мав вийти не пізніше 2 вересня, але Ісаєнко разом з Гудманяном змушували викладачів просто так ставити всім студентам з академічною заборгованістю оцінки.

Отже, колеги, якщо ви побачите на заняттях студентів, які мали у вас заборгованість і ви сподівалися, що вони відраховані, не дивуйтеся. За вас оцінки у залікові поставили методисти і лаборанти кафедр за прямою вказівкою Ісаєнка.

 

На два тижні продовжено роботу аудиту Рахункової палати. Спочатку її роботу планувалося завершити 11 жовтня, але тепер вона завершить свою роботу 25 жовтня 2019 року.

Порушень багато і їх потрібно всі зафіксувати.

Кажуть, що попередньо сума сягнула 400 мільйонів гривень.

 

17 жовтня 2019 року о 9.00 відбудеться чергове засідання суду щодо рекордного хабара за поновлення на посадах за рішенням суду. Кримінальний злочин,  вчинений В.Харченком з групою осіб.

Ця справа ввійшла в ТОП-22 (10 місце) корупційних злочинів України.

https://uiamp.org.ua/isl/top-21-ne-rassledovannyh-korrupcionnyh-del-ukrainy-2016-2018-gg

 


Коментарів 3 Додати коментар

Залишити коментар