Дайджест новин

Дайджест новин

Власник університету Дмитро Андрієвський забрав в Рози Вінецької автомобіль його фірми Inteco. Каже, що вона і так достатньо на НАУ заробляє. Навіть крисятнічає потихенько. Якби не журналістські та кримінальні розслідування, так би і не знав наскільки Роза круто піднялася.

Тепер вона користується тим авто, яке викупила у свого чоловіка за 10 тисяч гривень.

***

Активізувалися слідчі ДБР. І по Звіту Рахункової палати, і по виборах, і по інших заявах про кримінальні злочини Ісаєнка, Гриневич, Ковтунця, Квіта, Греби, Полянського. Вони об’єднані тепер в одне провадження. Номер кримінального провадження 62019100000001676 від 12.11.2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 364 КК України.

Слідчі просто в шоці від одкровень свідків і підозрюваних. Всі вони почали співпрацювати зі слідством. Тепер абсолютно зрозуміло чому ботоксний глист достроково перервав свій родинний вояж до Канади.

***

Андрієвський знову тягне одіозного Довбаня на посаду голови Солом’янської районної державної адміністрації. Тобто, людина, яка брала участь у фальсифікації результатів виборів Президента на користь П.Порошенка, а також виборів народного депутата від Солом’янки на користь Андрієвського, знову преться на посаду.

https://public.nazk.gov.ua/declaration/8050f913-4777-4955-abc2-33d7debdd284

І це відбувається зі згоди нової влади. Їй, мабуть, подобається, як її принижують. Це своєрідний політичний мазохізм.

two_column_gyalg6tj

***

Розгорілася справжня війна між головним інженером Ю.Симоненком і  проректоршою-бендершою Розою Вінецькою. Війна за посаду і фінансові потоки (ремонти, оренда, закупки, відкати тощо).

Симоненко строчить Ісаєнкові і правоохоронцям доноси, а Роза відбивається. Сили нерівні. Бо коли Роза тільки думала як купити диплом про вищу освіту в Херсонському приватному університеті і закінчити його за три роки, то Симоненко будував будинки, створював свою «Еліту-центр» у Вишневому, продавав гуртожитки і т.д. Дівчонка вона ще, щоб з Сімоном тягатися.

***

Відділ оренди проходить процедуру реорганізації. Але при цьому взяли 50-річного зальотного на завідувача сектору оренди. Вереса, очевидно, планують звільнити, або перевести на іншу роботу. Наприклад, третього зама другого помічника першого радника. Ісаєнко мастак принижувати людей. Але він своїм ботоксним розумом не усвідомлює, що зі свідками по всіх справах так вчиняти не можна. Побажаємо Ісаєнкові пошвидше сісти.

***

В Ісаєнка чергове кадрове підсилення. Він взяв собі ще двох радників. Один з них – з юридичних питань. А воно й зрозуміло, бо Леся Прудіус не для роботи, тобто для іншої роботи і приватних ескортних доручень. Їй ніколи займатися юридичною роботою, бо на п’яти наступає одна з деканів університету. Конкуренція в цьому чутливому питанні в університеті завжди висока.

Другий радник ще не визначився, що буде радити. Але то не проблема. Зарплата у радникам капає пристойна – 90% від окладу «ректора».

prudius

Редакція reider-nau.com щиро вдячна викладачам, співробітникам і студентам університету за регулярні надходження свіжих новин.


Залишити коментар