Дайджест новин 14.09.2019

Вер.15.2019. / Коментарів: 3

nau2019-14

Роза Вінецька незабаром отримає посвідчення пілота. Не дивуйтеся. У вільний від оборудок з університетськими коштами час Роза Михайлівна… літала.

Пройти таку підготовку – справа дуже коштовна. І після отримання посвідчення пілота літати аматорам коштує не дешевше. Значить зарплати їй вистачило. Університет все потягне. Але нехай літає. Тільки подалі від колективу.

А тим часом університет вперше за багато років взяв у банку кредит для… виплати заробітної плати. На рахунку на початок вересня – близько 20 мільйонів гривень. За старої  команди на початок вересня акумулювалося 60-70 мільйонів гривень. Адже в опалювальний сезон потрібно входити впевнено.

З 16 вересня 2019 року в університет заходить з перевіркою Рахункова палата. Про хід перевірки “reider-nau” буде інформувати.

До сьогодні студенти, які мають заборгованості, бігають з бігунками і здають. Хоча термін здачі закінчився ще 29 серпня 2019 року. Наказу на переведення на наступний курс, так само як і відрахування,  немає. Отже,  сотні студентів заходять в аудиторії  незаконно.

Так само незаконно заходять в аудиторії  сотні викладачів сумісників, як внутрішніх, так і зовнішніх, оскільки не оформлені на роботу. Сумісники за вересень не отримають заробітну плату в повному обсязі.

Букви «НАУ» на висотці не світяться вже кілька місяців.  Грошей на лампочки не вистачає, але на закупку коштовної техніки для приватного користування вузького кола осіб хватає.

Закуплено 10 новеньких Iphone ніби-то для нових керівників Міносвіти як подарунок з призначенням. Віриться в це важко. Швидше за все ці гаджети підуть в подарунок для наближених до «ректора».

Колегам з Міносвіти варто публічно заперечити факти отримання хабарів від Ісаєнка.

Ректоратом планується зменшення годин навчального навантаження з теормеханіки,  «сопромату», математики, фізики та інших точних дисциплін на технічних спеціальностях.


Коментарів 3 Додати коментар

  • Так все знают, что Роза Михайловны лишь на одно занятие приходила.

  • Так хочется услышать или прочитать про НАУ хорошее, но увы с этой ”командой” судно не тонет, оно уже почти затонуло(

  • Активно пишет диссертацию Роза на факультете декана Сопилко.

Залишити коментар