Дайджест новин 17.11.2019

 

Дайджест новин

Інформуємо колектив, що колегія Рахункової палати України відбудеться 26 листопада 2019 року. Зокрема, на ній буде прийнято рішення про подальшу долю Акту перевірки НАУ робочою групою, а саме Звіт.

Результати цього Звіту, за інсайдом з Рахункової, таки будуть спрямовані до Генпрокуратури. Бо зловживання настільки очевидні, що приховати їх не вдасться.

Редакція про всяк випадок, для під страховки, спрямувала Акт перевірки до ще одного авторитетного правоохоронного органу, який порівняє факти, викладені в Акті, на предмет їх наявності у Звіті.

Боремося за очищення університету далі!

15.01.2020 відбудеться засідання у кримінальному провадженні по обвинуваченню Симоненка Юрія Григоровича у вчиненні злочину,  передбаченого кількома статтями Кримінального кодексу України (замах на вбивство).

75380074_468431323771254_952046713101615104_n

«Геніальний діловод, управлінець і адміністратор» А.Михненко цілком серйозно формулює фантастичні завдання для ректорату. Щось на кшталт «пока касмічєскіє караблі бараздят прастори всєлєнной».

Про яке освоєння інших планет може йти мова, коли Вова і Роза гроші п…ть?

Мабуть, Ісаєнку ботокс мізки витісняє, а Михненко захопився винаходами «науковця» Теслі.

photo_2019-11-16_19-50-18

Проспект космонавта Комарова перейменували на проспект кардинала Гузара. Чи це «боротьба за декомунізацію», чи просто хтось кинув необдуману ініціативу, але факт залишається фактом.

Без сумніву, Любомир Гузар – визначна історична постать, мудрий українець, моральний авторитет. Чи не знайшлося в Києві вулиць поблизу резиденції УГКЦ, щоб увіковічнити пам’ять про Блаженнійшого Любомира Гузара.

У колективі неоднозначно сприйняли цю новину. Більшість бачить в такому акті Київради символ того, що разом з ім’ям Комарова університет остаточно позбувається авіаційної складової.

А окремі скептики пророкують закриття НАУ і передачу майна та території київській філії Українського католицького університету (УКУ), який, на відміну від НАУ, активно розвивається.

Шкода, що «державні мужі» провокують протистояння навіть після смерті. Нехай політичні дискусії не затьмарюють добру і світлу пам’ять про обидві знакові для України постаті.

Днями слідчі СБУ здійснили виїмку документів на ремонт гуртожитку № 7. Виявляється, що гроші Ісаєнкова Роза списала, а роботи виконані тільки до 2 поверху. Вище – ні.

Відкрито кримінальне провадження.

Непотріб в особі «ректора» Ісаєнка і «проректора» Запорожця (він же Саша-турЫст) підвищений спільнотою до рангу міжнародних шахраїв.

Справа в тім, що пацани захотіли якось виправдати своє перманентне перебування закордоном за наші гроші і провернули чергову аферу.

Вони уклади угоду з однією китайською рекрутерською фірмою на навчання китайських студентів. Обіцяли «золоті гори» і «обслуговування по вищому розряду».

Студенти приїхали і їх одразу зарахували до англомовного проекту. І тут случився нежданчик. Студенти не знають ні української, ні російської, ні англійської. Одну лиш китайську.

Викладачі потихенько почали освоювати мову міміки і жестів, але нею, як виявилося, важко пояснити математичні формули.

Вдалися до модної нині діджиталізації. Студенти записують лекції, а потім через програму перекладають. Але й ця «інновація» від інституту бабікової катьки не допомагає.

Дивно, але обов’язкове навчання іноземців на підготовчому відділенні якось випало. Може ці кошти якраз і пішли до кишені Вови і Сащі? Чи вони просто тупі і не бачили що підписували?

Бо як ще можна обізвати такий менеджмент? Хіба в мачачучеці так роблять.

Колективу «reider-nau» активно допомагає боротися проти андрієвсько-ісаєнкового іга опозиційна профспілка. Її голова Валерій Чепіженко надіслав до Рахункової палати відповідне звернення, в якому вимагає дати об’єктивну оцінку зловживанням, які зафіксувала в Акті перевірки робоча група.

 


Залишити коментар