Дайджест новин

snimok

Не довго довелося тішитися новою посадою першому проректору В.Козловському. Зміна Президента автоматично означає звільнення з посади голови місцевої адміністрації, тому І.Довбань, який тимчасово виконував обов’язки голови Солом’янської РДА м. Києва залишається без роботи.

Оскільки «криша» Довбаня – поки нардеп Андрієвський і поки віце-прем’єр Кубів – набагато крутіша за «кришу» Козловського – нардепа Козира, – то цілком ймовірно, що Довбань повернеться до свого кабінету.

Опосередкованим доказом цього є те, що частину мзди від іноземців до цих пір збирає помічник Довбаня і носить своєму шефу.

54240527_2072965132819344_9025575104813203456_o

Наступного навчального року Медцентр НАУ перестане обслуговувати студентів та викладачів. Студенти підуть до поліклініки КПІ, а викладачі до поліклінік за місцем проживання.

Таким чином, ще одна гордість НАУ – медичний центр – перестане функціонувати, а перетвориться на льотну комісію.

Площі роздерибанить Роза Вінецька за погодженням з Андрієвським.

Подякувати за це можна буде відомому інноватору, мачачучецкому менеджеру Ісаєнку.

45996

Дурне знову збирається в турне. Цього разу Ісаєнко відвідає авіасалон в Ле Бурже. Планується виліт цілої делегації з НАУ – Запорожець, Вовк, Бабікова,  Роза Вінецька, Тімохін і ще кілька осіб. Планується «підписання меморандуму про співпрацю», але поки невідомо з ким, пройтися магазинами Парижа.

Також  Ісаєнко планує підійти до студентів НАУ, які відвідують авіасалон за свої кошти, сфотографуватися з ними і викласти фото на офіційному сайті НАУ.

images

За квітень Державний музей авіації поклав 50 тисяч гривень в касу університету. В той же час 800 тисяч гривень було приховано від колективу і пішло в кеш. Цим питанням чомусь дуже переймається перший проректор Козловський. Не тим, де 50, а тим, де 800. Може він вже не тільки в темі, але й в долі.

У НАУ чомусь втаємниченими стали конкурси на заміщення вакантних посад викладачів, доцентів, професорів. Ніде не можна знайти оголошення. Конкурс, як і суслик. Його ніби й немає, але він існує! Це не тільки аморально з точки зору ставлення до колективу, але й незаконно. Тому що Ісаєнко власноручно, ігноруючи рішення кафедр та факультетів, визначає кому й на скільки років продовжити працю в НАУ. То така, мабуть, фізіологічна особливість Ісаєнка – надмір слини, бо вистачає на все.

Завідувачам кафедр Ісаєнко конкурс переніс на осінь, щоб тримати в страху і вижати з них максимальні результати під час роботи приймальної комісії.

Але й тут на бідолашних чатує  небезпека – віднедавна відповідальним секретарем приймальної комісії наказом Ісаєнка призначений переможець конкурсу «бесполезность года»,  «мішок з гімном» Кірілл Ніколаєв.

grinevich-plagiat

Подейкують, що в Міносвіти дивним чином пропали документи майнової комісії та матеріали розподілу бюджетних коштів закладам вищої освіти. Мабуть, йде зачистка перед відходом «європейської демократичної команди» Гриневич.

 


Залишити коментар