ДАЙДЖЕСТ НОВИН 20.02.2020

Лют.21.2020. / Коментарів: 3

Дайджест новин

 

В університеті чергова дурка від імені ботоксного і дурника Гудманяна. Не оголошують конкурс на заміщення вакантних посад завкафедр, професорів, доцентів. Усім пропонують продовжити трудовий договір на 1 рік. Працівники відділу кадрів, яким значно додається роботи, проклинають глистознавця і голубочка Артура.

«Видатні фахівці» Ісаєнка знову накосячили. На цей раз з відмовою поновити на роботі проректора Тетяну Калиту. Вони думали, що дурять її, а тим часом вона зробила з них дурників, а згодом зробить обвинуваченими, бо надавали їй стільки довідок, що вони вже засвічені всюди, де тільки можна.

photo_2020-02-10_17-47-04

Андрієвському знову доведеться розкошелюватися, щоб закривати питання, а Розі Вінецькій – вимивати готівку з бюджету університету, щоб компенсувати Дмитру Андрієвському його незаплановані витрати через дурну ботоксну голову.

Цікаві речі відбуваються зі зміною ставок з оренди університетського майна. Наприклад, минулорічні заходи в державному музеї авіації коштували орендарям 850 тисяч гривень (це при тому, що готівкою Ісаєнкові платилося більше), то тепер чомусь аналогічні заходи коштують 50 тисяч гривень. Різницю для себе і Ісаєнка зібрав Козловський.

А в ЦКМ почали гратися зі ставками також цікаво. Новий директор ЦКМ на ректораті сказав, що раніше оренда коштувала 10 – 17 тисяч за півдня, то тепер буде 50 тисяч. Але якщо раніше в договорах зазначалася вся площа оренди – сцена, зали, вестибюль, коридори, гардероб і т.д., то тепер тільки сцена. Тобто і тут наварили, а «лохам» з колективу можна і пилюку в очі пустити.

ДБР вже розслідує махінації з орендою, готівка від яких йде в Ісаєнкові кишені. Найбільше слідчих цікавить оренда і реальна форма власності нічного клубу «Форсаж», власник якого є найближчим соратником колишнього народного депутата Андрієвського.

Серйозного негативного резонансу набула ситуація з китайським студентом, який деякий час тому втратив свідомість у «висотці». Один зі студентів факультету, яким керує фальсифікатор Ягодзінський, зняв непритомного китайського студента на відео і виклав у мережу з коментарями ксенофобського змісту, на кшталт «забирайтеся звідси і не розносьте заразу».

Цей ганебний факт не залишився непоміченим з боку посольства Китайської Народної Республіки в Україні. Посольство направило керівництву університету відповідну ноту, в якій зазначається, що такі факти з боку НАУ є неприпустимими.

Відео терміново видалили. Але тепер Ісаєнко, його злодійський посіпака Тімохін, ублюдочний фальсифікатор Саша-турЫст думають як мінімізувати наслідки скандалу. Адже вони їздили до Китаю десятки разів, отримували подарунки, їх кормили-поїли, возили на екскурсії, вони вивозили до Китаю своїх дружин, коханок і підлеглих. А тут так бездарно не забезпечили гідного перебування в університеті китайських студентів.

Зі стадіону НАУ Ісаєнко зробив справжній наркоманівський притон. У керівництва служби охорони університету жодного бажання захисти територію університету та студентів від наркоманівської навали.

Смотрите под ноги…

Опубликовано Сергеем ГаранемСреда, 19 февраля 2020 г.

ДЖЕРЕЛОhttps://www.facebook.com/100007729845186/videos/2534584866809150/

А скільки обіцяв глистознавець разом зі своїм патроном Дмитром Андрієвським зробити зі стадіону справжню спортивну Мекку університету і району. А вийшло зовсім навпаки. Хіба що тільки вартість оренди спортивних задів у спорткомплексі Розалінда не забуває підвищувати.


Коментарів 3 Додати коментар

  • Жахіття! Чи є у ректорів та проректорів НАУ совість, якщо вони отримують більше зарплати, ніж глава держави, глава парламенту та глава уряду?

  • Питання до ректора. Чому ви, як з’ясувалось у ході судового засідання у Вищому антикорупційному суді, покладаєте величезний обсяг роботи фактично на інвалідів, призначаючи їх на посади проректорів?

  • А яке відношення мають пани Ісаєнко та Гудманян до авіації? Дуже віддалене, напевно.

Залишити коментар