Дайджест новин

Чер.14.2019. / 1 коментар

nau

Банда казнокрадів на чолі з Ісаєнком полетіла за університетські гроші відвідати авіасалон в Ле Бурже (передмістя Парижа). Роза Вінецька, Катя Бабікова, Оксана Вовк, Саша ТурЫст (Олександр Запорожець НАУ) та інші посіпаки заплутували громадськість, бо секретарі відповідали, що вони нікуди не їдуть. Аж раптом всі довідалися, що вони у відрядженні. Нехай кісткою в горлі їм стануть зароблені колективом і вкрадені ними гроші.

img_0035-2fcd2719f0dbf384352590015c8464cc13607

Дурник Гудманян своїм усним наказом відмінив передбачене законодавством про вищу освіту відрахування студентів за власним бажанням. Тобто, наказ від Ісаєнка – втримати студентів-контрактників за будь яку ціну. Головне, щоб платили гроші, а Ісаєнко міг їх красти.

Кажуть, що Гудманян телефонував заступнику міністра освіти Юрію Рашкевичу і консультувався з цього приводу. Рашкевич сказав, що прикриє гудманянівську дупу, як би бридко йому не було це робити.

Атмосфера в колективі на сьогодні дуже гнітюча. Продовжується відтік викладацьких кадрів, завідувачів кафедр, лабораторій. Також продовжують писати заяви на звільнення і співробітники. Клянуть на чім світ стоїть і Гриневич, і Полянського, і Рашкевича, і особливо Ісаєнка. Кажуть, щоб він зд…

Бунт студентів стає все реальнішим. Було б добре, щоб вийшли під міністерство і запитали у міністра Л.Гриневич про те, чому вона дозволяє бандитам грабувати університет.

11

Анон. Наше отношение к выселению? Ну как вам сказать. Чувствуется забота о студентах в стенах НАУ. Мало того что воды горячей летом не дождёшься, так теперь ещё и вовсе съедь. А куда, зачем и как никого не волнует. И предупредили так заранее что только и успеваешь что удивиться от жизни. Что-то я сомневаюсь на какой-либо ремонт или травлю грызунов и прочих. У некоторых банально розетки не работают, потому что при прокладке проводов в стены накосячили…

Ісаєнко не продовжує контракти багатьом керівникам середньої ланки і викладачам. Заступникам деканів сказано чекати на рішення Ісаєнка. Він «восени вирішить, що з ними робити». Так що влітку управлінський колапс в університеті гарантовано.

46360

Зарплата, відпускні, оздоровчі будуть виплачуватися частинами протягом червня – вересня 2019 року.

Борг за комунальні послуги становить понад 30 мільйонів гривень.

А ще в гуртожитках розпочався так званий ремонт, чи щось наподобі цього…

remont


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар