Дайджест новин

 

 

440px-antonov_an-26_nau_kyiv_2019_g1

Антинародний депутат Дмитро Андрієвський зареєструвався кандидатом в народні депутати по 222 округу як самовисуванець.

Отже, всі партії, які хоч якось себе поважають, відмовили йому в політичному притулку. Цей партійний колобок вже змінив добрий десяток партій – Нашу Україну, Соціалістів, Селян, Батьківщину, БПП, двічі Удар.

16114792_1185946588187874_2956907473795308018_n

В часи Януковича, обравшись від Батьківщини, таємно присягнув на вірність в Адміністрації Президента. Головне, щоб бізнес не зачепили.

Революція Гідності дозволила йому не покидати ряди опозиції, але документи не горять. Купляв собі місця і підтримку де тільки міг. Тепер самовисуванець.

Бажаємо йому програти і просимо колектив усіма можливими зусиллями, через родичів, знайомих, сусідів, колег по робооті завадити йому знову обратися. Він надто багато вкрав в університету разом зі своїм фунтом Ісаєнком. Чимало вкрав у району через інших своїх фунтів – Шкуро і Довбаня.

64523666_1737307709747717_1425126399999475712_n

З’явилися попередні результати поїздок Ісаєнка по закордонах. Можемо авторитетно заявити, що “китайський” проект про співпрацю провалений. Не допомогло, що до Піднебесної їздили всі, кому не лінь – і Роза Вінецька, і Бабікова, і Вовк, і навіть Прудівус і дружина Ісаєнка Ірина.

Результат – китайці послали Ісаєнка і не бачать перспективи в подальшій співпраці. Те ж відбулося і з канадцями, і з іспанцями, і з британцями, і французами, і всіма іншими країнами, куди покатався ботоксний. Таким чином, усі меморандуми, підписані Ісаєнком в цих туристичних поїздках, можна повісити на цвяшок в нужнику.

Залишилася поки що тільки Польща. Туди зараз зачастили всі. Може й вийде щось. Правда, в Ле Бурже Ісаєнко знову підписав якусь бумажку, але то тільки для тгг, щоб виправдати чергову туристичну поїздку цілої делегації своїх посіпак.

64480408_1737307613081060_4865272166167347200_n

Виявляється, коли безпідставно знищували ІІДС, головним аргументом стало те, що перший проректор Козловський по-військовому сказав: “Володимир Миколайович, ми коли ліквідуємо ІІДС, ми зможемо нарешті обрати нормальну студентську раду і виховувати справжніх партіотів України”. Жах, такого тупого методичного підходу університет ще не бачив. Знищили безпеку і діагностику, скинули все в кучу до програмістів і компінженерії.

А студраду “ручну” так і не обрали. І з патріотизмом у студентів завжди було все гаразд. А от чудового інституту вже немає. Розкидали кафедри по інших підрозділах. От і вся тупа реорганізація.

Кажуть, що Гудманяна почав підсиджувати черговий фаворит Ісаєнка. У них з ним зараз рольові ігри. Так що кріселко під дупкою Артура Грантовича захиталося. Вона може бути дуже симпатичною, але думати треба таки головою.

gudmanyan

Попри те, що навчальне навантаження в університеті відсутнє, Гудманян намагається забезпечити своїх “гуманітаріїв” годинами за рахунок технічних дисциплін. Кафедри математики об’єднують і години математики скорочують. Дійшло до того, що маємо на сьогодні на технічних спеціальностях математику лише один семестр, а було ще рік тому 2-4 семестри. А години філософії, соціології, психології і т.п. зростають як на дріжджах!

На голову Ісаєнка насувається черговий скандал. Виявляється, викладачам не доплачують належні їм кошти. Якщо порахувати за тарифною сіткою, то кожному потрібно пильно придивитися, чи враховує бухгалтерія доплати за ступінь та звання в повному обсязі. Бо економія на відпускних виходить колосальна.

4

Анекдот з життя. Роза Михайлівна Вінецька самотужки написала тези на наукову конференцію в Ле Бурже. Можна було тези просто надіслати, але молода науковець обрала важчий шлях – повезла тези у Францію самостійно, за кошти університету. Сміятися там, де Роза написала тези) А журитися там, де вона катається за гроші університету.


Залишити коментар