Дайджест новин

Лип.15.2019. / Коментарів: 2

photo_2019-04-15_08-59-30

Ісаєнко з Розою знову надурили прибиральниць. Коли університет в травні-червні потопав у смітті, то вони зібрали прибиральниць і наобіцяли їм золоті гори і город сад. Особливо жіночкам сподобалося, що вони будуть отримувати по 1,5 ставки.

А коли прийшла зарплата, то вони зрозуміли, що Розові Ісаєнки їх кинули, падли…

16114792_1185946588187874_2956907473795308018_n

Андрієвський як ошпарений бігає по міністерству освіти і просить міністершу підписати наказ про призначення Бадрудінова головою наглядової ради НАУ замість Свинарчука-Гладковського.

badrudinov

Мабуть, домовився Андрієвський з Бадрудіновим про щось.

А Ісаєнко пропонує Бадрудінову посаду заступника голови Наглядової ради НАУ. Не хоче, щоб Бадрудінов перетягнув підготовку пілотів з Гостомеля на Бородянку.

shulga-volodymyr

Знову порадував Володимир Шульга, якого за високою протекцією влаштували проректором Харківського національного університету внутрішніх справ.

За кілька місяців своєї «самовідданої роботи», він встиг заслужити догану і заборону заїзду автомобілем на територію університету за водіння у нетверезому стані.

shulga-volodymyr-2

Скільки Шульгу не корми він все одно то в чарку, то на жінок заглядає. Арьол!

teslya-prorektor-nau

Новий проректор Тесля вже встиг відмітитися черговим брєдом на зустрічі зі студентами. Він всерйоз говорив про те, що якщо взятися всім за руки і подумати про щось, то це щось обов’язково збудеться.

Якщо подумати і захотіти, щоб у Ісаєнка, Вовк і Кіріла Ніколаєва додалося мозгів, то так і буде, щоб Роза Вінецька перестала бухати – обов’язково, щоб у Гудманяна все зійшлося з навантаженням – будь ласка, щоб Козловський став розбиратися в ІТ – складно, але можливо, щоб Запорожець став порядним – ще важче, але реально, щоб Харченка не засудили – … складнувато.

Сила думки, каже Тесля, така сильна, що вона сильніша за всю сильну силу разом взяту. Словом, «пока касмічєскіє караблі бороздят прастори Всєлєнной», Тесля пудрить мізки студентам Національного авіаційного університету.

Все це було б смішно, якби не було так сумно. дякуємо пані міністерші Гриневич за таких цінних кадрів – глистознавця Ісаєнка та непритомного Теслю.

Якщо врахувати свідоме зменшення навантаження особливим Гудманяном годин з математики, фізики, хімії та інших точних наук, то картинка виходить дуже плачевною.

Кажуть, що Тесля претендує на введення в навчальні плани особисто розробленого курсу «Материализация чувственных идей». В основі його конспекту лекцій лягло вчення видатного науковця епохи Відродження графа Алессандро Каліостро.

Студентам-авіаторам якраз бракувало таких знань.


Коментарів 2 Додати коментар

 • Кажуть що університет купляє землю в Бородянці під центр підготовки пілотів.
  Здогадайтесь в кого купує……
  Ось так виводять гроші з університету….

 • Охорону теж кинули на гроші.
  Щоденно здаємо готівку за паркування автомобілів.
  Обіцяли премію – виплатити лише ставку.
  Це за те що ми щомісячно збираємо по 100-150 тисяч гривень? А на премію грошей не вистачає…….

Залишити коментар