Дайджест новин

440px-antonov_an-26_nau_kyiv_2019_g1

Олександр Бадрудінов таки добив Лілію Гриневич і остання підписала наказ про зміну складу Наглядової ради НАУ і повернула на посаду голови НР НАУ Бадрудінова.

Як не намагався Ісаєнко задобрити Бадрудінова посадою, той не захотів куплятися по-дрібному і сів у незаконно відібране Андрієвським крісло.

badrudinov

Кажуть, що на Гриневич вплинув Квіт,  а того за Бадрудінова наполегливо просив кум Квіта одіозний порохобот Цибулько.

Будемо спостерігати за діяльністю Олександра Бадрудінова. Але факт того, що Лілія Гриневич в кінці своєї каденції таки вирішила вчинити по Закону не може не тішити.

Новому проректору НАУ Теслі виділили кабінет на третьому поверсі 1 корпусу. На другому вже кабінетів під проректорів не вистачає. Віддають йому два відділи. Щоб чимсь керував.

teslya-prorektor-nau

Буде Ісаєнко перерозподіляти обов’язки між проректорами. Може ще одного проректора запросить.

На одній з нарад Тесля сказав, щоб витягнути з прірви університет потрібно залучати до роботи в ньому людей, які нестандартно мислять. Таких, наприклад, як Слюсарчук Андрій Тихонович, більше відомий як доктор Пі, нейрохірург, психотерапевт, гросмейстер, який вигравав у комп’ютера.

Разом з проректором Теслею проректор Слюсарчук, мабуть, буде витягувати університет до першої п’ятірки рейтингу ЗВО в Україні та першої сотні європейських університетів.

Попередньо Слюсарчук з Ісаєнком досягли згоди про заробітну плату на рівні проректора НАУ: 100 тисяч гривень на місяць.

Заглянути в голову Ісаєнка і Теслі та прочитати їх думки важко. Але судячи з відсутності логіки в їх діях, цілком можливе таке призначення.

 

 

Університет оштрафували на 3 мільйони гривень за фінансові порушення. Цей факт вплинув на те, що відпускні та оздоровчі видають частинами. Викладачі та співробітники не можуть спланувати свій літній відпочинок

Керувати великим колективом це не глистів досліджувати. Так само як і бути першим проректором – це не ходити по кабінетах і пиячити. Треба хоч трошки в управлінні розбиратися.

 

 

Ситуація з набором на перший курс уже загрозлива. Особливо на технічні спеціальності. Не хочуть батьки віддавати своїх дітей до університету, де на технічних спеціальностях вивчають філософію, соціологію і психологію замість математики і фізики.

Ісаєнко лякає завідувачів кафедр звільненням, якщо не наберуть студентів.

Єдине, що може врятувати набір, це виконання умов меморандумів, підписаних Ісаєнком, Запорожцем,  Вовк і Розою Вінецькою у закордонних відрядженнях.

У приймальні «ректора» кажуть, що скоро в університет приїде 3 групи канадських українців, 2 групи китайців, 4 групи французів, 3 – португальців, 1 – британців, 1 – мексиканців, 4 – казахів, 8 груп поляків, 1 особа з Абу-Дабі і ще чоловік зо 300 з країн, в яких підписував Ісаєнко з дружиною меморандуми про співпрацю.

Одна проблема – квитків до України ні на поїзд, ні на літак немає. А авто не хочуть їхати, бо на митниці великі черги.

Ісаєнко зараз думає як навчальними літаками таку масу іноземців до НАУ привезти. Обіцяє велику премію за толкову пораду.

Так що дзвоніть, пишіть, заходьте…


Залишити коментар