Дайджест новин

За відгуками і листами до редакції можна зробити висновок, що колектив університету з натхненням і радістю сприйняв звістку про те, що Дмитро Андрієвський втрачає право приватної власності над НАУ, його майном, коштами і членами колективу, яких він вважав своїми рабами.

Писали навіть ті, хто дбайливо і без огиди вилизував пікантні місця Ісаєнкові і його посіпакам.

nau2019-15-m

Зафіксовано рухи першого проректора Козловського в напрямку агітації Гудманяна, Запорожця, окремих деканів «згуртуватися навколо його скромної персони» у випадку звільнення Ісаєнка і поновлення проти нього кримінального провадження, яке блокував Андрієвський.

kozlovskyj

Інформуємо пана Валерія, щоб не витрачав намарне зусилля, бо він так само причетний до нищення колективу і знищення матеріальної бази університету як і його патрон Ісаєнко.

Не про кар’єру треба думати, а як уникнути відповідальності.

Це стосується і інших двох осіб з середньої керівної ланки університету, які шукають підтримки у нової влади і пропонують свої послуги у якості нових в.о.ректора.

Не тратьте сили.

 

У цьому вбачаємо однозначний позитив – щурі втікають від Ісаєнка.

Гуртожитки реально ніхто не ремонтував. Трошки побілили, трошки грошей через студентські будівельні загони відмили. А в гуртожитку №9 обмежилися дератизацією.

От такі у нас «ремонти».

Окремі особи, які виявилися у списку отримувачів коштів за голосування за Андрієвського уже добровільно дають свідчення.

Підкреслюємо – добровільно і свідомо, бо розуміють, що «платної» демократії не буває. За гроші – це проституція. А потрібно за симпатією чи по любові.

Ісаєнко намагається шукати захисту у Посла Канади в України Романа Ващука, якому нещодавно вручили мантію Почесного доктора НАУ. Пан Посол попереджений, що Почесного доктора йому присвоїв колектив, а не випадковий злодійкуватий шулер. Тому жодних зобов’язань перед фальсифікатором і казнокрадом він немає.

А друг Ісаєнка Андрій Шевченко – Посол України в Канаді – готується до ротації. Над ним висить кримінальне переслідування за зраду Батьківщини. Він свою земельку в Криму переоформлював за російським законодавством. Так що за Ісаєнка він не заступиться, самому б не сісти.

На українського посла в окупованому Криму завели кримінальну справу

Кримінальна петелька на шийці «ректора» звужується, що не може не тішити.


Залишити коментар