Дайджест новин

Сер.1.2019. / 1 коментар

nau

Під апарат нового проректора Теслі розчищають плацдарм. Для цього знищили кафедру фізики. Кабінети 356, 357, 360, 362 віддали Теслі і його відділам. В аудиторіях увесь липень йшов ремонт.

Фізики в технічному університеті, як виявилося, не потрібно. Якось студенти без фізики переб’ються. Міністерство фізику ігнорує, значить потрібно і в НАУ ігнорувати.

grynevych

Виявляється, міністр Гриневич не поставила свого підпису на контракті з Ісаєнком. В Ісаєнка кажуть, що не треба, а не в Ісаєнка – що Ліля не захотіла маратися.

Про всяк випадок Ісаєнко готує собі місце завкафедри на факультеті екологічної безпеки і ще щось там чогось. Він не впевнений, що після кількох років постійних зашкварив втримається на незаконно захопленому місці.

isayenko-biolog-nau

Але нехай навіть не мріє залишитися в НАУ. Таким покидькам, які системно знищували колектив, в університеті не місце. Як говорив відомий герой відомого кінофільму: «Твой дом – тюрма!»

ЗНАЙОМТЕСЬ – ПОКИДЬОК ШИШОВ!

Після того, як у юриста Шишова з автомобіля ніби то вкрали протоколи з дільниць з результатами виборів ректора, у Ісаєнка з’явилася ще одна проблема – як довести свою легітимність. Гудманян не спить, Запорожець тікає у відрядження, Роза в розпачі. Комусь може світити кримінал за неналежне зберігання виборчої документації. Та й міністерських вже тіпає від «інноваційного мачачучецького менеджера». Лілі – капут, Дімі – капут, Паші Полянському – кримінал.

А тепер увага! завідувачі кафедр, які «висять в повітрі», з якими не підписані контракти і під посади яких не оголошується конкурс! Ісаєнко зробив це винятково для того, щоб поговорити з кожним на предмет їх підтримки на можливих майбутніх повторних виборах ректора НАУ.

Колеги! Не ведіться на ці провокації. Всі розмови в його кабінеті записуються. А тих, проти кого відкриті кримінальні провадження, навіть не зареєструють кандидатом в ректори.

Співробітники, задумались, навіщо батрачити в середньому  4-7 тисяч грн в НАУ, якщо можна працювати в будівельних загонах за 10 тисяч грн, не несучи при цьому ніякої відповідальності. Про якість ремонтних робіт в гуртожитках можна тільки представити. Ремонти проводяться не у всіх гуртожитках.

Жити студенти будуть максимум по 3, максимум 4 в кімнаті. Тобто, планується не всіх посилити студентів в гуртожитки. У цьому контексті хочеться запитати у керівництва НАУ про долю двох гуртожитків по вул. Вітряні Гори, які просто щезли ще у 2016 році.

isaekno-vitryani-gori

Група осіб з “сумнівними документами” намагається довести право приватної власності на гуртожитки НАУ, які є державним майном, і перебувають на балансі університету

На зарплати та відпускні грошей немає. Усі кошти пущені під угоди. Їх «освоюють» поспіхом на випадок, якщо Ісаєнка кишнуть. Зарплати, відпускні та оздоровчі будуть виплачуватися після перших поступлень від студентів-контрактників.


Коментар 1 Додати коментар

  • Кто при здравом рассудке и трезвой памяти может поддерживать вора и убийцу, грабителя и насильника твоего родного дома. Неужели разруха в умах людей достигла такого апогею, что им все равно где жить, где работать , с кем дружить и водку пить? Или последний фактор совсем свёл все человеческое у них до уровня плинтуса?

    Мировая практика показала, что такая организация людей не имеет будущего. А , самое главное, она не даёт возможности развитию и совершенствования будущих поколений . Следовательно все это – мертворожденное .

    Жизнь – это борьба, это движение к совершенствову и никак не болото, в котором жрут и гадят глисты.

    Жизнь или смерть… Вам выбирать и только вы ответственны за ваш выбор.

Залишити коментар