Дайджест новин

nau2019-13

Поки викладачі та співробітники клянуть Ісаєнка і його чисельну злодійську челядь за наднизьку зарплату, яку отримали за липень, глистова орда продовжує дерибанити кошти університету. Навіть ті, котрі ще навіть не надійшли від контрактників.

Цих грошей чекають усі. Співробітники і викладачі, щоб отримати обіцяні доплати,  а родина Ісаєнків, щоб далі красти.

46339

За літній період Ісаєнко здійснив рейдерський захід на комплекс будівель університету на Симиренка, 1. Цим займається його водій, який прославився тим, що кришує кафе ЧеЧе на території студмістечка, «рішає сесії» студенткам і запрошує їх потім до себе в гараж.

Йому мало 3-х професорських зарплат на місяць. Він ще й хоче в інтересах сім’ї Ісаєнка взяти контроль над великою автостоянкою на території автобази, за авто мийкою та ремонтною зоною.

01

З автомийкою не вийшло. Орендарі платять справно і угода в них довготривала, можуть подати в суд і навіть покидьок Шишов не «порішає», бо треба буде платити великі штрафи.

А з автостоянкою та ремзоною може у нього щось вийти. Кожен з цих об’єктів може  приносити ісаєнковим шахраям по 100 тисяч гривень на місяць чорного налу.

Керівник автоцентру Юрій Брусило не захотів виконувати незаконні вказівки лже-ректора, за що водій ректора наслав на підрозділ свій «ручний аудит».

Заява на звільнення Ю.Брусила за власним бажанням – саме те, чого домагався і отримав Ісаєнко.

Кожен бажаючий може зателефонувати Кірілу і розпитати про мотиви і причини його ненависті до колективу.

68756240_345632639656109_8423040662617718784_n

 

Заяву на звільнення написав і директор студмістечка Петро Станко. Його цькували довго, але таки добили. Новим директором студмістечка Ісаєнко хоче призначити викладача ЮФ Назара Малярчука, чоловіка неадекватної Тані Лукашенко, якій не вдалося захопити посаду голови студради університету, і яка є членом ОЗУ – ЦВК – з фальсифікації результатів виборів ректора.

61863594_1049945038524822_4447757909991882752_n

67321116_1084856601700332_8982163439401041920_n

В такий спосіб Ісаєнко роздає преференції тим, хто є свідком його з Андрієвським злочину.

Ісаєнку байдуже на колектив та університет. Людські якості у «лже-ректора» абсолютно відсутні. Він прийшов красти,  а не працювати.

4_gudmanyan

Гудманян, завдяки якому університет другий рік живе без законного навантаження, став ще неадекватнішим. Коли до нього звертаються за консультацією зі службових питань, він чомусь розповідає про домашнього «котіка», як він «какає і пісяє».

Ці тривожні сигнали свідчать про надзвичайну лабільність психіки «проректора з навчальної  роботи» і головного підозрюваного у фальсифікаціях результатів виборів ректора.

10

Багато хто з викладачів та співробітників придбали квартири у «будинку Андрієвського» на розі Гарматної і Відрадного. Вони занепокоєні тим, що будівництво припинилося.

Справді, ні грошей на будівництво немає, ні належних документів, які узаконюють це будівництво.

Це була чистої води афера Андрієвського з його власною додатковою секцією. Гроші на будівництв йшли від приватних інвесторів, які купували для себе квартири, а також від оборудок Андрієвського і Вінецької з коштами колективу. В антисанітарному «шанхаї» біля будівництва мешканців не видно.

kofe-nau

Кофейня на базі вантажного автомобіля під вікнами 5 корпусу – незаконна. Вони не платять оренди. Тобто платять Ісаєнкові в кишеню. А використовують електроенергію та воду, за яку платить колектив.

Але найбільша дурня, на яку Ісаєнко зараз витрачає кошти університету, – будівництво ще одного туалету на чотири посадкових місця на другому поверсі 1 корпусу.

tualet-na-4-ochka

Це туалет для членів Наглядової ради НАУ. Такий собі «бонус» за допомогу в розкраданні університетських коштів. Будуть ним користуватися такі «герої» як алкоголік Петровський, рейдер Бадрудінов, рішала з правоохоронних питань Карпунцов та інші гості цієї шайки.

Буде садити свою корупційну задницю на новий унітаз і кращий ісаєнковий друг Ковтунець, зусиллями якого в основному і загнаний колектив у те місце, яким і буде він сідати.

Одне тішить – туалет будують студенти. Кладуть плитку, білять стіни, прокладають труби тощо. Роблять все під наглядом майстра-методиста.  Тому якість буде відповідна.

Ісаєнко, як бачимо, вважає, що інших «ремонтних проблем» перед початком навчального року в університеті ніби й немає.

 


Залишити коментар