Дайджест новин

Лип.2.2019. / Коментарів: 2

nau

Нова “інноваційна реформа” від Ісаєнка. Звільнилися всі кухарі та офіціанти зі студентського бістро. Або будуть закривати харчоблок, або віддавати все приміщення в оренду.Як варіант – більярдний клуб розширювати, або робити філію “Форсажу”. Будуть продавати спиртне і сигарети.

Сподобалося Ісаєнкові отримувати по 100 тисяч гривень на місяць від власника “Форсажу”, соратника Андрієвського Ростислава Ручко. Тільки от незрозуміло чому студентський клуб непомітно перекочував у приватні руки.
Скоро дешевого харчування для студентів та викладачів в університеті не буде.

На парковках, де були встановлені термінали для оплати послуг, терміналів скоро не буде. Їх приберуть фірми, які встановили, бо вже півроку не здійснюється поповнення. З фірм просять користуватися, фіксувати оплату, але Ісаєнко дав команду не реагувати і збирати готівку. Збирають не соромлячись, відкрито. Скоро на вихід. Гроші треба.

Знову розгорівся конфлікт між Мурановою та Дейнегою. Обидві приймають заяви на другу вищу освіту. Обидві у Фейсбук пропонують свої послуги. Воно й зрозуміло, бо де друга вища – там хабарі і профанація освіти. Поклав кілька сот доларів, наприклад, Мурановій, вона й поставить всю сесію руками своїх методистів.

Але в обидвох інститутах повний безлад, можна сказати, бардак. В групах по 5-9 осіб. Вони напівпусті. А співробітників більше, ніж студентів. І службових кабінетів наплодили так багато, що навчальний процес проводити ніде. От і сперечаються баришні за кожну копійку. Така от конкуренція.

Суд за позовом Миколи Кулика щодо фальсифікації результатів виборів відбудеться, як і заплановано, 26 липня 2019 року.

16114792_1185946588187874_2956907473795308018_n

Виборами на підтримку Д.Андрієвського від університету займаються – Ісаєнко, Вінецька, Михненко, Жовнірчик, Вакулік, Клочковський. Студентів у гуртожитках частково залишають, але переселяють. Викладачам наполегливо рекомендують підтримати Андрієвського.

Перший проректор Козловський продовжує шукати контакти з представниками нової владної команди через свого закадичного друга, поки що нардепа Козиря. Головна мета – донести до максимальної кількості осіб, що саме він “профільний”, а Ісаєнко – випадковий. У нього навіть щось виходить, хоча з нього такий же льотчик, як з Гудманяна мужик.

 

Після 30.06.19 залишилися в підвішеному стані кілька десятків завідувачів кафедрами. У них закінчився термін перебування на посаді, а в оголошенні конкурсу їм було відмовлено. У якому вони тепер статусі, чи мають право підписувати документи, проводити засідання кафедри – ніхто не знає.

Усе адміністрування і управління втаємничені до ідіотизму. Жовнірчики, гудманяни, михненки, вакуліки і прочая наближена до глистознавця нечисть з надвисокими зарплатами виявляється поняття не має, що таке система управління.

Не говоримо вже про дурне, яке замість роботою займатися, постійно у турне.

Щодо гуртожитків. Переважна більшість працівників РБД звільнилася. Ремонти в гуртожитках робити нікому.
От і придумали студентські будівельні загони. Хочуть все зробити руками студентів.

1

Якість такої роботи побачимо.


На фото студентки гуманітарного, чи як там зараз, факультету. Вони молоді. Їм ще заміж виходити і дітей народжувати.
А їх Ісаєнко змушує дихати шкідливими випаруваннями.

Зрозуміло, що Ісаєнко з таким «інноваційним» підходом виглядає як закінчений дебіл.

s1

А от про що думає жінка-Вовк? Хоча там розуму, як показав час, критично мало.

 

 


Коментарів 2 Додати коментар

  • Більшості кафедр у 2018-2019 н.р. виконували обсяг навантаження, який є вищим гранично встановленої норми ЗАКОНОМ! Це не лише про 50 зайвих годин, які Гудманян навісив на кожного викладача…Тому не дивує, що
    завідувачі кафедр залишилися в підвішеному стані. У них закінчився термін перебування на посаді, тож сподіваємося що й у рейдерів Ісаєнка закінчується термін.

  • Про результати роботи таких жіночок моя бабуся казала :” Срала, мазала і дим коромислом!” Ніяких матюків, виключно народний вислів – але як влучно..

    Головне для таких “вовків” – усмішка із звірячим оскалом, щоб не трапилось. Ну ось чому шкіритись коли бачиш на стелі такий гидкий грибок? У нормальних людей буде зовсім інша реакція. Але то у нормальних …

    А аномальним , з низьким рівнем розвитку та креатурою в межах своїх жалюгідних здібностей та жадібності до збагачення, їм хоть гімно на голову буде падати – усмішка і дебілізм в очах!

    Головне – дайте ще із корита пожерти! Ось і дожирають НАУ …

Залишити коментар