Дама, валєт і «четвьорка». Хто зверху?

Лют.3.2019. / Коментарів: 2

65_big

Серйозний резонанс у мережах отримав дикий випадок, який стався в гуртожитку №4 Національного авіаційного університету. Протягом кількох місяців співробітниця військової кафедри розважалася зі студентом-старшокурсником тієї ж кафедри у своїй кімнаті в гуртожитку на повну потужність. По-взрослому. Як співається в пісні: «Ета свадьба пєла і плясала… Широкай етай свадьбє била мєста мала, І нєба била мала і зємлі…».

1

#несправедивістьНАУ
Прошу вибачення за помилки, писалося на емоціях.
Якщо ти майбутній лейтенант-алкоголік, то тобі можно все, чи як у гуртожитках НАУ випивати спокійно.
На годиннику 1 ночі, а у співробітниці військової кафедри за стіною дискотека з дикими воплями.
Цей пост про те як визвати Службу Безпеки НАУ і у підсумку нічого не змінити. І про те як співробітниця НАУ живучи у гуртожитку 4 дозволяє собі алкогольні вечірки протягом півроку.
Дуже цікаво спостерігати як до тебе заходить співробітниця НАУ!!! у стані алкогольного сьпяніння і просить не заважати(ми стукали у стіну щоб забавили гучність і не кричали). Музика на хвилинку,дуже сильно кричала( стукали кімнати з обох сторін). Після того як жінка пішла продовжувати бенкет і нам сказали,що хоча б до 12 години ми постукали знову( було уже за 12). Після цього до нас у кімнату( уже вдруге) безцеремонно ломиться «Захисник Батьківщини» і попри заборону заходити до кімнати зайшов і почав погрожувати. Цей хлопець з 6 курсу, як він сказав погнув нам двері. Після чого сказав, що вони не збираються завершувати і робити музику тихіше, а почав погрожувати, що гірше буде нам.
Після диких криків і гучної музики вирішили викликати «справедливу» Службу Безпеки НАУ.
Що зробили відповідальні за безпеку?
Повірили жінці, яка не могла зв‘язати 2 слова і хлопцю з воєнної кафедри.
Де гарантія безпеки від такої служби? І чому вірять пьяним і людям у неадекватному стані? Чи можуть студенти бути у безпеці у гуртожитках? І чи можна притягнути до відповідальності співробітницю?
Дуже прошу всіх зробити репост, а дирекцію Національного авіаційного університету зреагувати!
#НАУ #гуртожитокНАУ #Національнийавіаційнийуніверситет
#службабезпекиНАУ
#НАУмихочеможитиубезпеці
National Aviation University НАУ
National Aviation University
NAU Informal
Юрий Волошин
Volodymyr Isaienko

Гуртожитські стіни бачили всяке, їх, як і тутешніх мешканців важко здивувати алкогольними вечірками і сексуальними походеньками. На життя студентів злодійській адміністрації наплювати, так само як і наплювати на скотські умови їх проживання.

І це при тому, що на «ремонти в гуртожитках» щороку виділяються мільйонні суми. І акти виконаних робіт хтось підписує, і відкати немаленькі також хтось отримує.

Так от. У безпризорних гуртожитках можна запросто влаштувати такий собі «ігорний дом», що і було реалізовано. Парочка «захисників Вітчизни» того суботнього вечора таки перебрала міру. Можливо, святкували вдало проведений день відкритих дверей, можливо влаштовували особисте життя. Так чи інакше, але допекли своїми п’яними стогонами і вересками під музику сусідці так, що та не витримала і поділилася печальною історією в соцмережах.

А що робити, коли пожалітися більше нікому. Ні дурнуватій проректорці Вовк, яка свої безпосередні обов’язки вбачає у закордонних відрядженнях, шопінгах і примноженні матеріального багатства своєї родини. Запопадлива і жаліслива в коментарях її порада звертатися прямо до неї свідчить лише про те, що система у її роботі відсутня в принципі.

5

 

Ні дебілуватій охороні, якою керує не менш дурнувата проректорка Розалінда, загартована Окружною і не такими оргіями, також не пожалієшся, бо як прийшло ото СБ на виклик, так і піщло – без результату. Вінецька і не таке витворяла в себе в кабінеті в першому корпусі, то хіба потрібно увагу звертати на якісь «нєвінниє шалості» в гуртожитку?

Галас піднявся не на жарт. Бо соцмережі, що не говори, але свою справу роблять. Бо навіть «винуватець торжества» змушений був прокоментувати у Телеграм щось на зразок «грали в карти і нічого не порушували», «ми ігралісь, а нє єб…сь». І видно добре сциканули, розуміючи, що розбірки будуть нєдєцкіє.

otvet

Але в розбірках по-НАУвськи може трапитися так, що постраждалу студентку можуть звинуватити у тому, що вона «заважала відпочивати захисникам Вітчизни», а не навпаки. Бо дуже насторожує те, що «нєкій дурік Клочковський» починає допитуватися у якій конкретно годині студентка написала пост, бо якщо на яку хвилину виявиться різниця, то може виявитися, що нічого, власне, і не було, а студентці цей жах просто наснився.

Для того, щоб потім не бути без вини винуватою, шановній студентці Ше потрібно було обов’язково затегати міністра освіти Гриневич, її заступника Рашкевича і зафіксувати виклик поліції, бо у неї хоча б трохи, але краща підготовка, ніж у СБ НАУ. Нехай у міністерстві ще раз потішаться «здобутками» «інноваційно-легітимного» Ісаєнка, якого так самовіддано нав’язали колективу.

Та й батьки абітурієнтів нехай подивляться, почитають і тричі подумають, чи віддавати свою дитину в такий «європейського» рівня навчальний заклад, де студенти віддані самі собі, а адміністрації плювати на її безпеку.

 

 


Коментарів 2 Додати коментар

  • То студент наверное таким образом к защите диплома готовился)

  • На военке есть минимум одна дама. Что ж вы ее спалили ))) Ну что вы хотите “младший лейтенант (ну почти) мальчик маладой все хотят пое…ся с тобой” ))) И вообще, я живу в элитном доме, тут гулянка если не до 3 утра, то не считается. Зато с 9-00 можно поработать дрелью, в качестве мести ))

Залишити коментар