Давай вкрадем і 10-й корпус!

Роки півтора тому «ректор» Ісаєнко раптово вирішив віддати добру частину корпусу 10 НАУ під «наукові розробки» Інституту теплофізики НАНУ, заступником директора якого трудиться колишній ректор НАУ В.Бабак.

Чому Ісаєнко несподівано згадав свого давнього соратника по кримінальних справах у МОНУ? Тому що син Віталія Бабака Сергій очолив профільний комітет Верховної Ради і впрягся в невдячну справу допомоги недолугому Ісаєнку, знищуючи авторитет і свій, і свого батька. Бо такий непотріб як Ісаєнко підтримувати – собі дорожче.

Але повернімося до корпусу 10. Який колись повністю займали механіки. На його ремонти вже виділили понад мільйон гривень, але кінця-краю ремонтам не видно. Там відімкнули теплопостачання, і електрики зараз немає.

31_big

Ремонти роблять під «спільний проект» Інституту теплофізики і НАУ. З нашого боку його очолює Павленко, який керував НДЧ, і сьогодні керує кафедрою «імені» професора Астаніна, а з боку «академіків» – «відомий учений» С.Харченко, більше відомий в НАУ як Сірожа Недайборщ, якого кілька років тому заарештували за обвинуваченням у вимаганні хабаря у 300 тисяч гривень за право займатися підприємницькою діяльністю на території НУХТу.

Але він поміняв прізвище, захистив кандидатську дисертацію. З майже аналогічною назвою, дисертацію захистила і його дружина, «непотопляєма заступник усіх керівників» Лєна Харченко.

Станом на сьогодні в корпусі 10 ремонт продовжується. І він буде продовжуватися, мабуть, вічно. Принаймні до того моменту, поки Ісаєнко не вижме з цього кейсу все до копієчки і не передасть донечці кровно зароблені колективом і вкрадені татком гроші.

А тим часом сучасне обладнання вартістю понад півмільйона доларів для спільної лабораторії не використовується і псується.

 


Залишити коментар