Дайджест новин минулого тижня

Минулий тиждень в університеті не відзначався хорошими новинами. Зрештою, як і попередні.

Спеціаліст з сільськогосподарського туризму, ісаєнкова фаворитка Катя Бабікова купила третю норкову шубу. На цей раз білу. Дефіле відбулося під час традиційного дня відкритих дверей. Зайнятися баришні нічим. Ну хіба подражнити місцевих жіночок своїми матеріальними можливостями йти в ногу з фешн-індустрією.

Ніщебродство драгоманівського періоду становлення вченої Каті змінилося фінансовим сибаритством розквіту таланту наувського періоду. Говорив їй Ісаєнко: «Ходімо, Катю, зі мною! І грошенят заробиш, і заміж вийдеш! Хлопців у НАУ – море, не те, що в Драгоманова!» Правий був Ісаєнко. На 50% обіцянку виконав. Але от до шуб у авіаторів ставлення виявилося прохолодним.

51088001_300805970792581_3197210269738598400_n

Якось несподівано для всіх Ісаєнко звільнив з роботи заступника директора студмістечка Віталія Котелянця. Дивно було читати наказ про його звільнення, бо старався Віталік як міг, зі шкіри ліз, щоб догодити кожному з тимчасових адміністраторів. Особливо Ісаєнкові хотів сподобатися.

Чим займався Віталік Котелянець? Сидів на гуртожитських потоках. Збирав данину зі студентів. Когось переселити, до когось не підселити, комусь створити кращі умови. Все мало у Віталіка свою таксу. Здавалося б, чого не вистачало молодому чоловікові? Бізнес його батька – виготовлення пластикових вікон, які сотнями закуповував НАУ, – давав можливість їздити на Акурі. Всім вистачало. І родині, і адміністрації. Але йому було все мало. У кого і за що взяв Віталік, що так нагло був звільнений, довідаємося пізніше.

Відтепер усім лизоблюдам зрозуміло, що глибина вірнопідданості не гарантує збереження посади. Ісаєнко справді неадекватний. Посидів на відкатах і все рівно звільнив.

Припинив своє існування один з найкращих і найперспективніших НН Інститутів – ІІДС. Колектив з традиціями, науковими надбаннями, прекрасним кадровим потенціалом. Ісаєнко його знищив, а кафедри порозкидав по інших інститутах.

Самодурство Ісаєнка досягло апогею. Назвати його Геростратом язик не повертається, бо забагато честі. Але вчинок сміливий аж до дебільності. Погодьтеся, що знищити одним махом усю наукову складову підрозділів, реорганізувавши їх у факультети, безумство.

І як тепер колективу захищати звання національного та дослідницького без потенціалу навчально-наукових інститутів? Про це не думає ніхто з тимчасового керівництва. І спеціалістів з екскрементів великої рогатої худоби буде явно замало, щоб захистити статус Національного, дослідницького, авіаційного.

snimok

Знову здивував фальсифікатор Жовнірчик. Він віднедавна – «хранитель печаток» університету. Якщо потрібно прибити котрусь з них на документ – потрібно записатися і дочекатися певної години. Важка праця «прибити печатку» вимагає надзусиль від цього героїчного пенсіонера.

Кажуть, що Ісаєнко вже розпорядився купити велику плазму, на якій будуть висвічуватися цифри, які мають співпадати з номерками у співробітників, що стоять у черзі за послугою від Жовнірчика.

Як у паспортному столі, чи у поліклініці. Інноватори, бл…

 

 


Залишити коментар