Дайджест новин НАУ

Бер.16.2019. / Коментарів: 2

snimok

Про службові квартири

Публікацією «reider-nau» про дерибан службових квартир Ісаєнком і його бандою зацікавилися правоохоронці. У них виникли логічні запитання про підстави т.зв. розподілу.

В адміністрації був зафіксований неабиякий переляк, бо від усієї цієї процедури аж смердить криміналом.

У результаті галасу Ісаєнко поінформував Лапутька, що його квартиру він забирає від нього назад. Лапутько від такого чергового кидка сильно образився на ботоксного, бо доклав чимало зусиль до фальсифікацій і вважав, що заслужив на таку розкіш.

Редакція дуже хвилюється за Ісаєнка, бо Лапутько, перебуваючи в стадії сильного психічного стресу, може в один момент вирішити питання незаконного перебування Ісаєнка на посаді ректора на радість усьому колективу.

53204888_2097354083684443_4575636648515076096_n

 

Про мітинг на підтримку Порошенка

Ісаєнко на вимогу Андрієвського, Гладковського-Свинарчука змушує викладачів і студентів виходити в неділю на мітинг на підтримку діючого Президента Петра Порошенка. Андрієвський як депутат від БПП є реальним власником ТОВ НАУ і виконує вказівки голови Наглядової ради Свинарчука-Гладковського і штабу Порошенка. Вони пов’язані між собою кримінальними оборудками з бюджетом університету. Вони добре розуміють, що якщо чинна влада зміниться, то і Андрієвського, і Свинарчука, і Ісаєнка чекає тюрма. От вони і виганяють членів колективу демонструвати підтримку Порошенкові у законний вихідний.

Про гуманітарний авіаційний

Тим часом «проректор» Гудманян кроїть навчальні плани на користь предметів гуманітарного циклу, рятуючи від безробіття викладачів-гуманітаріїв. Підкреслюючи, що «це не обговорюється», Гудманян змушує включати «філософію», «соціологію», «психологію», «ділову українську мову» замість фахових предметів на спеціальностях технічного профілю.

Більше того, на курсах для авіаторів в Інституті ІСАО, чомусь також технічні предмети замінені на гуманітарні – «філософію», «соціологію», «державне управління», «ділову українську мову» тощо. Навіщо це авіаторам – ніхто не пояснив, але невдоволення серед курсантів було зафіксовано.

Нищити Інститут ІСАО, щоб забезпечити роботою ягодзінських, михненків та ін., мабуть, не доцільно. Але Гудманян, логіка, професіоналізм і доцільність – речі несумісні.

Про поламану ногу

Днями літня прибиральниця поламала ногу, послизнувшись на новій мармуровій підлозі. Кошти на лікування їй ніхто компенсувати не збирається. Будьте обережні.

Про вибори голови студради

«Проректор» Вовк разом зі своєю подругою «проректором» Вінецькою знову хочуть спробувати сфальсифікувати вибори голови студради університету. Метою їх незаконних зусиль є поставити на чолі студентського самоврядування підручну Вовк Тетяну Лукашенко, яка була членом фальшкомісії Гудманяна і ставила свій підпис під результатами «виборів».

За дотриманням процедури пильно стежить НАУчан. А ми рекомендуємо стежити за їх публікаціями про вибори голови студради.

3


Коментарів 2 Додати коментар

  • А як пройшло судове засідання за позовом Чепіженка та за позовом Кулика?
    Є якісь зрушення?

    Лапутько вже відкритим текстом казав на весь вестибюль по телефону коли з кимось розмовляв – що йому немає сенса більш це все прикривати…….

  • Читаю про Лапутька і дивуюся! Як людина, що пройшла АТО могла зв”язатися з цією шайкою? З пі@аром Гудманяном, прошмандовкою Розою, коханкою Ісаєнка – Прудивус? Невже заради квартири? Він же може заробити на квартиру! Адвокати нормально заробляють. І бути причетним до знищення славетного університету, підробки документів, фальшування на виборах?! Бридко! І так на всіх щаблях влади! Розчарування….

Залишити коментар