Дайджест новин

Бер.23.2019. / 1 коментар

photo_2019-03-18_20-57-27

Про ще одного проректора

НАУ продовжує лихоманити від відсутності навчального навантаження та порушень законодавства, які були допущені через нефаховість “проректора” Гудманяна. Ісаєнку на грубі порушення вказала інспекція вищих навчальних закладів, але Телячий (прізвище керівника інспекційної групи) зробився “сліпим і німим” і перевів акценти на дотримання “мовного законодавства” в навчальному процесі, про які доповідала Білоус на крайньому засіданні вченої ради.
Але на словах Ісаєнкові Телячий сказав, що “Гудманян ідіот і з ним він скоро загримить під монастир”.
В авральному порядку Ісаєнко підшукав кандидатуру на посаду проректора з навчання з університету Драгоманова. Але Гудманяна він звільнити не може, бо той є ключовою фігурою у фальсифікаціях результатів виборів ректора.
Тому скоро буде призначений ще один проректор. Йому придумують назву посади. Робоче формулювання – “проректор з навчальної роботи та інновацій”.

Гудманян буде проректором з одного напрямку – приймальної комісії. Але в назві його нової посади також буде слово “інновація”, наприклад, проректор з інноваційної приймальної комісії.
Таким чином, у НАУ будуть три “інноваційні” проректори – Вовк, Гудманян і третій, новий, з Драгоманова.

45226

Про засідання вченої ради

 

На вченій раді доповідав Саша-турЫст. Він же Олександр Запорожець (НАУ), «проректор» з міжнародних питань. Виявляється, лише з приходом Ісаєнка у нас значно покращилася ситуація з «міжнародними питаннями».

Доповідь Запорожця-турЫста – слайд шоу із закордонних відряджень його та Ісаєнка. Фото, де він підписував угоди «про співпрацю».

Доведена було, що іноземні студенти мають принести в бюджет університету 49 мільйонів гривень на рік. Але не озвучив скільки коштів було потрачено за звітний період на розважальні вояжі закордон ним,  подружжям Ісаєнків, бабіковими,  вовками, прудиусами і рештою челяді.

Не сказав Запорожець Саша-турЫст і про те, що університет не запросили в МОНУ на обговорення проблем міжнародного співробітництва.

Дуже неприємно було Ісаєнкові чути кількість тих, хто проголосував проти його улюбленця, «бєсполєзного спеціаліста» Кирила Ніколаєва, який хотів стати доцентом. Навіть у ручній вченій раді знайшлися семеро сміливців, які проголосували проти цього мішка з г…ом.
Решта питань були дрібними, але на них, як і зазвичай, було потрачено маса часу. Інноваційно, так би мовити.

nedilko_sergiy_mikolayovich

Про звільнення ректора КЛА НАУ

 

Нещодавно звільнили ректора Кропивницької льотної академії Сергія Неділька. Старався професор Неділько догодити Ісаєнкові. Дозволив у себе в академії безчинствувати спочатку кримінальному Жовнірчику, потім такому ж пройдисвіту Лапутьку, які головували на дільниці на виборах ректора, догоджав Ісаєнкові як міг, лизав йому спину і нижче, а все рівно звільнили Неділька. Зрадників ніхто не любить. Два дні стирчав Неділько у приймальні Ісаєнка, щоб хоч якось працевлаштуватися, кормив його Ісаєнко обіцянками, що підуть вони до міністра (у правописі Вовк – міністера), але міністр не хоче бачити не тільки Неділька, але й Ісаєнка. Брехав Ісаєнко, а без роботи залишився Неділько.

kla

Новини з наукового фронту.

Професор Бєлятинський в закритому, майже таємному режимі у себе на кафедрі провів попередній захист кандидатської дисертації пройдисвіта Рєзніка. Сам написав, сам попередньо захистив. А з Ісаєнком вийшла зовсім інша історія. Не така успішна. Він привласнив собі право наукового консультанта докторської дисертації декого доцента Маджд, з кафедри екології. Ця докторантка також не писала наукової праці, а купила. Але робота виявилася незавершеною. Ісаєнко хотів показати, що і він наукою займається у вільний від крадіжок університетських грошей час. Та тут обох спіткала невдача. Спецрада відхилила роботу доцента Маджд як таку, що не відповідає вимогам ДАК. “Науковий консультант” Ісаєнко проблеяв, “якауть” щось на кшталт “доопрацюємо” і поіхали “науковці”, спіймавши облизня.

Про гроші на літаки.

Депутат від Народного фронту Горбунов, який відкусив собі практично у власність Кропивницьку льотну академію НАУ, вибив через бюджетний комітет Верховної ради 90 мільйонів гривень на літаки. Бо навчальні машини, які були закуплені для академії у 2012 році, були вкрадені у студентів екс-міністром Квітом і передані до ДПСУ.
Тепер з бюджету держави повторно виділяються кошти. Але академія поки перебуває в стадії відокремлення, а гроші вже прийшли. Ісаєнко з Андрієвським вимагають свою долю і не перераховують 90 мільйонів до Кропивницького. Так посварилися народний депутат від НФ, фактичний власник КЛА НАУ Горбунов, і фактичний власник НАУ народний депутат від БПП Андрієвський.

Про оренду.

Ісаєнко так знахабнів, що дав команду перевести паркувальні майданчики на території університету в режим “кешу”.. Тобто, віднедавна усі, хто ставить свої авто на паркувальних майданчиках НАУ, не платять через термінал, а віддають готвку сторожам. А з тих у свою чергу збирає гроші Роза Вінецька. Так що, колеги, вимагайте у сторожів квитанції про оплату, бо якщо щось трапиться з авто вночі, чи вдень, не знайдете винного, будете компенсувати збитки самі.

Інша історія, також пов’язана з орендою. Ісаєнко збрехав орендарям з NAUshop, що лише тимчасово, на період встановлення мармурової підлоги, переселяє їх з орендованого ними приміщення в навчальну аудиторію. Але вже понад півроку хлопці несуть серйозні збитки. Конфлікт розгорається.

Вірити Ісаєнку – себе не поважати, – так говорять поміж собою орендарі.

Про скупку голосів на виборах Президента.

У гуртожитках НАУ формується сітка зі скупки голосів на підтримку чинного Президента Порошенка. Керує процесом в районі – нардеп Андрієвський, в університеті – підручна Андрієвського «проректор» Роза Вінецька, в гуртожитках – начальник відділу студмістечка Солодкий та помічник Ісаєнка з молодіжних питань Оболончик-Клочковський.

Прохання поінформувати студентів про небезпеку, бо поліція через своїх інформаторів вже має доступ до створених під скупку груп. Можна загриміти за грати.

 

 

 

 


Коментар 1 Додати коментар

  • Увесь кэш вони Вересу заносять.
    А куди він його заносить – то вже інша історія….
    В нас на автобазі на Симиренко теж стоянку вивели під охорону

Залишити коментар