“Де гроші, Вова?” Аналіз акту Рахункової палати

Лис.14.2019. / Коментарів: 2

Продовжуємо інформувати читачів з матеріалами перевірки Рахунковою палатою діяльності мачачучецького генія, лжеректора Володимира Ісаєнка (НАУ).

11

У наведеній таблиці весь рух коштів бюджету університету (загальний і спецфонд).

Як бачимо, грошей на розвиток університету було пре достатньо.

Зверніть увагу на те, що заробітна плата в системі видатків складала близько 50% (52,4% у 2018 році, та 49,8% у 2019-му). Тобто, за півтора року майже 300 мільйонів гривень зі спеціального фонду пішло на заробітну плату.

Це величезні кошти, але чи хтось з викладачів та співробітників відчув їх у своєму гаманці? Мабуть тільки Ісаєнко, недолугі проректори і наближені до них особи.

Звертаємо увагу лише спецфонд, бо саме він формується зусиллями колективу. Загальний фонд також розкрадається.

А як вам видатки на продукти харчування в розмірі 14 мільйонів гривень зі спеціального фонду? Це хто так, перепрошуємо, обжирається? Ісаєнкова родина? Харчування кого утримує університет, якщо в їдальні всі справно платять?

2 мільйони гривень щороку на відрядження! Це на «дурне в турне» без користі?

Придбання і обладнання предметів довгострокового користування – 26,5 мільйонів гривень зі спецфонду! Хто їх бачив в лабораторіях та на кафедрах?

Капітальний ремонт – 27 мільйонів гривень зі спецфонду та 39 мільйонів гривень із загального фонду. Всього – 53,5 мільйони гривень за період, який перевіряється. Фантастика! Невже колектив працює в достойних умовах? Невже студенти живуть в комфортабельних гуртожитках?

На с. 27 зазначено, що у розрізі будівель детальні розрахунки на оплату комунальних послуг – відсутні. Це означає, що на комуналці Роза Вінецька з Ісаєнком також хімічать. Бо як ще пояснити таку халатну недбалість, яка коштує колективу мільйони.

Комп’ютерів, виявлється, придбано на 10,4 мільйона гривень. за такі гроші всі кафедри мали б бути запаковані технікою, але подивіться на якій техніці працюють у навчальних підрозділах.

А хтось може сказати з якого дива виділено на ремонт гуртожитків на Вітряних горах 22 мільйони гривень (17 млн. грн. – загальний фонд, 5 млн. грн.. – спеціальний, стор. 27),  якщо їх вкрали кілька років тому і вони перебувають у приватній власності? Причому відомості про кошторисну вартість ремонтів комплексу на вітряних горах – відсутні (стор. 28).

А  капітальні видатки на суму – 26,5 мільйонів гривень на 2018 рік та на 32,485 мільйона гривень на 2019 рік – «не обґрунтовані відповідними розрахунками» (стор. 28).

Отже, показники видатків бюджету, які включені до проекту кошторису, на загальну суму 245 мільйонів 044 тисячі 200 гривень НЕ ОБГРУНТОВАНІ ВІДПОВІДНИМИ РОЗРАХУНКАМИ.

Далі буде.

 


Коментарів 2 Додати коментар

  • шановні, що ви підзабули трохи про солодку парочку – ірку-мєнтовку і юрка-дурка

  • эти нечистые на руки и на мысли Лиса Алиса и Кот Базилио продолжают считать коллектив дураками и лохами.

Залишити коментар