Дебіли – то сила!

Гру.20.2018. / Коментарів: 3

Не хотілося, звичайно, вживати схожих дефініцій, тим паче у заголовку. Але погодьтеся, що по-іншому назвати посадовця, який вперто гне сою незаконну лінію і ще й звинувачує у цьому непричетних, ніяк не можна.

А мова про ті ж ненависні для адміністрації НАУ 600 чи 650 годин. На минулому тижні Гудманян знову повернувся до своєї «улюбленої» проблеми. Він дав вказівку ще раз «почистити» навчальні плани і програми, обікравши, таким чином, і викладачів, і студентів, перенісши усе «зайве» навчальне навантаження на другу половину дня.

Вказівка незаконна так само, як і перебування глистознавця Ісаєнка на посаді ректора НАУ. Гудманянівським ідіотизмом зацікавилися в інспекції вищих навчальних закладів. Зробила запит і профспілка.

І тут виявилося, що «дебіл» Гудманян не одинокий у своєму щасті! Як мінімум ще дві особи скрасили його самотність у дебільній компанії.

Це юрист університету В.Білий, який підготував листа на підпис Гудманяну, а також заступник міністра освіти і науки Ю.Рашкевич, який підтримав інноваційну маячню «проректора» Гудманяна про «астрономічні години». Ну зрозуміло, що Артур Гудманян і бодай мінімальна обізнаність у законодавстві – речі несумісні. Але цілий заступник міністра, до обов’язків якого входить моніторинг дотримання законодавства керівниками вищих навчальних закладів, – це треш!

Для всіх було зрозумілим, що Юрій Рашкевич, який несподівано з’явився на владному небосхилі, фігура радше церемоніальна, а не функціональна. Кудись піти, випити чарочку, привітати, потусуватися, покушать «надурнячка», поточити ляси серед освітянського бомонду – це все, з чим асоціюють діяльність «заступника міністра з вищої школи». Ну вже хоча б промовчав і не коментував. Але, бідолашний, мусів відпрацювати ситні канапки від Ісаєнка та за інерцією команди свого «шефа» – відставленого за корупцію Ковтунця.

43204

Не будемо занурюватися у глибину аморальності такого кроку високопосадовця, який не дав відповіді заявникові по суті та переслав скаргу тому, на кого скаржаться, а просто проблеяв щось незрозуміле про «автономію». Але недопан Юрій Рашкевич, підписуючи відповідь заявникові, мабуть, був ще й свято переконаний, що заявник як мінімум дебіл і така його відписка «проканає за відмазку».

Будьте певні, добродію Рашкевич, що «ніхто не забутий, і ніщо не забуте». Подивимося на вас тоді, коли влада, яку ви випадково представляєте, злетить. Тоді ваша, даруйте, дебільна поведінка, стане предметом детального вивчення на предмет відповідності як психічного здоров’я, так і відповідності присязі державного службовця.

А поки представляємо на суд університетської громади відповіді Гудманяна та Рашкевича, цих світочів законодавчої інтерпретації, гігантів вітчизняної освітянської думки. Зверніть увагу на міфічні «астрономічні» години, які ніяк не стосуються вищої школи, а також на 40 хвилин «академічної» години, прийнятої за основу в НАУ.

Зрозуміло, що закони приймаються для нормальних людей. Але дебілам їх виконувати, очевидно, не обов’язково.

P.S.

Джерело: www.facebook.com

Сьогодні відвідала мене ось яка думка: “Універ – для студентів”.

Цю фразу говорить кожен ректор відколи я в НАУ. Цікаво, те що я взагалі не пам’ятаю, щоб в цьому ВУЗі хоч раз запитали думку тих самих студентів. Чи може запитують тільки обраних? Я впевнена в тому, що університет це організація, яка надає послуги, а оскільки студенти це якраз замовники тих самих послуг, то вони вправі впливати на рішення, що напряму стосуються освітніх послуг. До чого це я? Наведу кілька прикладів. Номер 1. Сесія в другу половину дня. З одного боку круто. Канікули довші, можна розслабитись на свята. А з іншого? Поки ви здаєте хвости за перший семестр, набираєте заборгованостей за другий. А ще цікаво чи задавався хтось питанням наскільки фізично легко відсидіти пари, а потім здавати іспит о 16.00? Приклад номер 2. Зменшили тривалість пари на 10 хв. Дрібниця ніби, всього 10 хв. Але за семестр це цілих дві пари на дисципліні. ДВІ ПАРИ. І знов ніхто нікого не питав. Приклад 3. Зменшення аудиторного навантаження на тиждень. Я вже писала раніше, що це взагалі катастрофа. Взагалі є закон, який говорить про те, що бакалавр має прослухати 240 кредитів за період навчання, але наших керівників закони мало цікавить. Зменшення кількості пар дасть можливість скоротити зайвих викладачів і зекономити собі гроші на зп. А те, що закордоном ваші дипломи потім не зарахують у зв’язку з невідповідністю кількості годин, це нікого не цікавить. І що студенти певних спеціальностей втратять можливість працевлаштування через диплом, який не відповідає вимогам сертифікату для авіаційного персоналу, теж нікому не потрібна інформація…А ще не забудьте, що контрактне навчання від цього дешевше не стане…
Що я хочу сказати? Я своїх студентів обожнюю. І дуже не хочу, щоб їх вважали інертною масою і з ними не рахувались. Студенти НАУ, ви можете бути згодні або незгодні з моєю думкою і це ваше право. Але я дуже вас прошу, ці рішення не мають прийматися без вашої згоди. Це ВАШ універ. Добивайтесь того щоб з ВАШОЮ думкою рахувались. Будьте відповідальними. Приймайте обдумані рішення.

 


Коментарів 3 Додати коментар

  • А куди дивилася начальник юрвідділу Прудіус? Вона не приймає участі в підготовці таких важливих документів?
    Ах Да. Вона ж з Ісаєнком знов у Китай літала в якості наложниці. Напевно чоловік здав її псевдоректору щоб грошенят заробила. Ну чого не зробиш заради грошей – можна і з Ісаєнком переспати.

  • Какое вы имели право выкладывать текст на сайте и скрин с соцсетей человека не спросив у него о его согласии?

    • перепрошую, якого чоловіка маєте на увазі, і що вам не подобається в тексті?

Залишити коментар