Дебільна відповідь покидька Шишова незалежній профспілці

Січ.2.2020. / Коментарів: 2

Історія з незаконним звільненням Ісаєнком кількох десятків співробітників університету перед самісіньким Новим роком отримала продовження.
Незалежна профспілка звернулася до адміністрації з вимогою надати пояснення щодо масового звільнення співробітників внаслідок ліквідації структурних підрозділів.

Офіційну версію озвучив Ісаєнко на вченій раді. Мовляв, з метою ліквідації недоліків, виявлених Рахунковою платою. Але в Акті РП про них нічого не було сказано. Просто Ісаєнкові потрібно було звільнити приміщення відділу під «освітнього омбудсмена», а територію автопідприємства віддати в оренду «кому треба».

Незалежна профспілка логічно звернулася до «ректора» за поясненнями. Мовляв, Вовік, ти чого, падлюка, бєспрєдєльнічаєш?

Вовік Ісаєнко як завжди у випадках, коли смердить смаленим, звалює до доці в Канаду, а організувати відповідь доручає покидьку Шишову. Той, глибоко задумався і видав на гора свою версію відписки, з якої важко щось зрозуміти. Це в кримінальних колах називається «впасти на мороз».

А оскільки Шишов давно по вуха в криміналі, то вирішив використати в офіційному документі такий собі дебілувато-нахабний сленг, який, зазвичай використовують далеко не в інтелігентних колах.

shyshov

Викладаємо, щоб колектив переконався у сволочній псевдоправовій діяльності підлеглого Ісаєнка і Рози Вінецької.

Шановні колеги! Інформуємо Вас про те, що з метою представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів незалежної профспілки НАУ, громадського контролю за виконанням Адміністрацією університету законодавства про працю, голова ППО НАУ ВППНВАТ звернувся до Адміністрації університету (вих. №37 від 09.12.2019р.) з пропозицією надати профспілці обгрунтувану інформацію щодо структурної і економічної доцільності ліквідації відділу маркетингу та технічного розвитку і навчально-виробничого центру “Автоцентр НАУ”, а також пояснити, як ліквідація цих підрозділів пов’язана з усуненням виявлених порушень, зазначених в акті Рахункової палати, і підвищенням ефективності використання державних матеріальних та інших активів університету. Копію цього листа також було надіслано до Освітнього омбудсмена України. 

У відповіді (вих. № 06.03/353-ю від 18.12.2019 року) Адміністрація НАУ повідомила профспілку про те, що твердження щодо переслідування членів незалежної профспілки НАУ з боку Адміністрації університету, є “БЕЗПІДСТАВНИМИ”. 

 

Поряд з цим, Адміністрація НАУ відмовилась надати профспілці обгрунтувану інформацію щодо структурної і економічної доцільності ліквідації відділу маркетингу та технічного розвитку і навчально-виробничого центру “Автоцентр НАУ”, посилаючись на те, що профспілка втручається у діяльність організацій роботодавців, їх об’єднань (ст. 131 Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”). Для довідки: відповідно до ст. 1 Закону України “Про організації роботодавців, їх об’єднання, права і гарантії їх діяльності” організація роботодавців – це неприбуткова громадська організація, яка об’єднує роботодавців, а об’єднання організацій роботодавців – це неприбуткова громадська організація, яка об’єднує організації роботодавців, їх об’єднання. 

https://profcom.org.ua

P.S. Родина Ісаєнків має за новорічним столом згадати поіменно і вибачитися перед родинами звільнених майже п’ятдесяти працівників.
А ще повинна усвідомити, що дітям звільнених Дід Мороз не принесе тих подарунків, про які вони мріяли.
Зате Анастасія Ісаєнко отримає їх незаслужено багато. От така інноваційна дисгармонія виходить.


Коментарів 2 Додати коментар

  • Да им бы впору подавиться за новогодним столом. Но, судя по всему, этого не произошло.

  • Сегодня судят ректорат.

Залишити коментар