Деканша-хабарник Петровська

Бер.16.2020. / 1 коментар

petrovcka

Про пані Петровську, яка отримала за вірну службу родині Ісаєнка посаду декана без передбачених законодавством виборів, редакція reider-nau.com неодноразова згадувала.

Так само як і про її дочку, яка примудрилася працювати на посаді помічниці ректора, отримувати зарплату у 20.000 гривень і не з’являтися на своє робоче місце.

Так сомо як і про її чоловіка О.Петровського, багаторічного члена Наглядової ради НАУ, який запам’ятався колективу тим. що вічно напідпитку і заслуга якого перед НАУ полягала винятково у допомозі бадрудіновим-квітам-ісаєнкам-адрієвським смоктати з університету фінансову кров.

Те, що пані Петровська не чиста на руку, знали всі. Вона одразу після призначення її деканом організувала систему поборів зі студентів. Але роками студенти і викладачі боялися вголос про це заявити. Бо її покривав сам Ісаєнко.

Треба зазначити, що не тільки на факультеті Петровської налагоджена система отримання хабарів. І не тільки О.Жан цим займається.

Така ж ситуація на юридичному факультеті, на факультеті лінгвістики і соціальних комунікацій, з якого годується проректор Гудманян, у НН інституті неперервної освіти, яким керує Н.Муранова, ті інших.

Це явище зумовлене щ й тим фактором, що в університеті зруйнована система освіти в принципі. Студенти масово не відвідують заняття, викладачі отримують мізерні зарплати, а адміністрація обнагліла до краю і змушує силоміць, під страхом звільнення «закривати» сесії навіть тим студентам, які перебувають за межами держави.

А ще в університеті є відділ з питань виявлення та запобігання корупції, який очолює липовий «генерал» СБУ у відставці О.Сізіков. Якість підготовки і роботи такого працівника після оприлюднення листа в МОНУ і передачі матеріалів у правоохоронні органи очевидна.

Є справжні офіцери, які несуть службу грамотно і чесно, навіть у відставці. А є холуї, які готові лизати інтимні місця начальнику за непогану пайку, і закривати очі на порушення закону.

Пан Сізіков явно не належить до першої категорії офіцерів. Йому вигідніше отримувати чотири професорські зарплати і закривати очі на беззаконня. Лиш би родині Ісаєнка було комфортно.

Як кажуть, ворон ворону око не виклює, а хабарник хабарника завжди прикриє.


Коментар 1 Додати коментар

  • Так вона далекий не єдиний декан-хабарник в НАУ.

Залишити коментар