Декілька слів про злочин нинішнього тимчасового керівництва НАУ

Тра.11.2017. / 1 коментар

 

Шановні колеги!

Сьогодні НЕ відбулося засідання суду в справі, сфабрикованій «першим проректором з адміністрування» А. …

Опубликовано Миколой Куликом 10 мая 2017 г.

 

Шановні колеги!

Сьогодні НЕ відбулося засідання суду в справі, сфабрикованій «першим проректором з адміністрування» А. Майснером.

Тим Майснером, що на вимогу рейдерів, поставив мені ультиматум: «Або не йдете на вибори – або сфабрикуємо кримінальну справу». І сфабрикували, пов’язавши її з будівництвом житлового будинку на вулиці Донця 2-А. Хоча всім відомо, що воно започатковане у 2005 р. ще Бабаком-Симоненко.

У минулому пості йшлося про те, що, представник НАУ засумнівався в перспективності розгляду справи, а сьогодні вже й прокурор не з’явився в суд. Немає кому підтримувати обсурдне обвинувачення…

Усе наспіх зліплене рейдерами в НАУ та й Майснером – швидко розвалюється…

Нагадаю, мені інкримінують те, що університетом були укладені додаткові угоди, згідно з якими університет мав отримати 32 квартири тільки першої черги (усього близько 100 квартир), які первісною угодою, підписаною В.П. Бабаком, взагалі не були передбачені.

Декілька слів про злочин нинішнього тимчасового керівництва НАУ. Він полягає в тому, «що ці квартири вони навмисне не приймають на баланс університету. Навіть не зважаючи на рішення суду, який зобов’язав їх це зробити».

Шановні працівники НАУ! НАША З ВАМИ позиція змусила тимчасове керівництво розпочати прийом на баланс університету квартир після двох судів!

І цей процес їм зупинити не вдасться!
Бо ми пильно стежимо за злочинними діями тимчасового керівництва НАУ.
Я не злякався, бо не можу зрадити тих, хто в мене вірить! Справу сфабрикували. Сфабрикована справа перспективи, звичайно ж, не має. Як і марні надії рейдерів на те, що я злякаюся!

Джерело facebook

P.S. 

18402624_426890977671600_340464885449578232_n


Коментар 1 Додати коментар

  • Як шкода, що колектив так скоро став пахнути глистами. Навіть не реагують працівники на те, що глистюк замахнувся на злочин ліквідації університету. Бо як ще назвати “присвоєння звання”… Горді люди вже були б під кабміном. А Майснера давно б кинули в сміттєвий бак і закрили надовго або посадили разом з баком летіти “пад пальми” на відпочинок, куди їздить кілька раз на рік за їх же гроші. Особливо прикро, що на кожен пустий брехливий “пук” глиста в “павутині окремі дами, як песики, “лайкають” типа: “мы восхищены”, “мы в восторге”, “ах, как умно!” Не вистачає ще з криками “ура” кидатися в знак вірнопідданства на капот машини, купленої за вкрадені гроші. або створити дамський батальйон і носити на руках цю мізерну купку жирненького дядька А поза очі називають повним придурком, який розбирається в справах, як свиня в апельсинах, божевільним тупаком і ще гірше.. Видно, який колектив, такого ректора й заслуговує.

Залишити коментар