Державний музей авіації! Чергова втрата для НАУ

Увага! Чергова втрата НАУ!
Зі складу університету зусиллями в.о. ректора НАУ Ісаєнка за підтримки Міносвіти виведено Дер…

Опубликовано Yaroslav Kozachok 19 марта 2017 г.

Зі складу університету зусиллями в.о. ректора НАУ Ісаєнка за підтримки Міносвіти виведено Державний музей авіації!
Наша гордість, наша візитівка вже не наша.

Ісаєнко в одну мить перекреслив зусилля кількох поколінь авіаторів, знищив працю сотень і сотень викладачів, співробітників, студентів університету, знищив унікальну навчально-наукову базу, в яку ми вклали не тільки кошти, але й душу.

Багато років ми стримували атаки на наш Музей, але Ісаєнко виявився напрочуд поступливим. Може тому, що заступник керівника Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) О.Петровський є членом Наглядової ради НАУ, а його дочка є помічником Ісаєнка? Адже разом із сотнями унікальних експонатів ми втратили і 15 га землі, яка межує з аеропортом і на якій дуже хочуть побудувати ангари для бізнес-авіації. Час покаже.

Для більшості з нас університет – сім’я. Для Ісаєнка він чужий, тимчасова годівничка.

Жахливо, що лише за півтора року шайкою тимчасових невігласів зруйновано те, що створено кількома поколіннями авіаторів.

Ростислав Бублиенко
Ростислав Бублиенко пора миносвиты менять за разбазаривание научной базы, за воровство, за некомпетентность, за предательство и оборлванивание. но этого никто не сделает, кроме нас. надо организовываться, привлекать лицеи и колледжи и выступить единым фронтом. просто повыбрасывать их из кабинетов. ведь мы, отвечаем за будущее! надо избавиться от гнили в интелигенции и трусости. это важно. тогда, никто и ничего не потеряет!

 

Yaroslav Kozachok
Yaroslav Kozachok Так цілком може статися(
Ростислав Бублиенко
Ростислав Бублиенконужно, чтобы сталося. иначе, мы потеряем все! и рабочие места, в том числе. сегодня образование и науку, хотят просто вытравить.
Юрій Коровайченко
Юрій КоровайченкоНе хочу каркать, але музею кірдик!
Сергей Иванов
 Сергей Иванов Він не проийшов щось створювати, він прийшов руйнувати
Oksana Punda
Oksana Punda Для дослідження глистів великоі територіі не потрібно, досить маленькоі лабораторіі! 
Літаки у студентів забрали, борг залишили університетові! Тепер віддали музей! Цікаво чи Ісаєнко це зробив за просто так? І Мону ж також мав погоджувати документи на передачу музею? Може саме тому Гриневич і не виконує рішення суду про поновлення Р.Хращевського?! І що ще має підписати Ісаєнко?
Tania Korzhenivska Шкода 😟

 

Евгения Кияница
Евгения Кияница Дякую за відверту інформацію, за сміливість, якої так часто не вистачає, за натхнення до боротьби. Дуже хочеться вірити, що все ще можна виправити
Zoriana Krasnova
Zoriana Krasnova скоро там будет новый жилой массив
Yaroslav Kozachok
Yaroslav Kozachok Навряд. Высотность не позволит. А вот ангары-стоянки для малой авиации будут. Жулянам нужна свежая земля с выходом на территорию аэропорта. С этим предложением к ректору постоянно приходили. Держались много лет, не соглашались. И вот пришел очередной и.о., которому нужно быстро срубить бабла.

Залишити коментар