Дірєктор Муранова

Лют.26.2018. / Коментарів: 2

Якби навіть рейдерського захоплення і не було, то його варто було б придумати і зіграти в цю жорстоку гру. Хоча б для того, щоб спровокувати екстремальну ситуацію і подивитися хто є хто насправді.

Бо у «мирний час» хлопці-дівчата свої чесноти здебільшого підмальовують, користуючись поведінковою косметикою, а от перед небезпекою відверто пасують і ситуація виявляє вади, нещадно змиваючи весь мирний макіяж.

Так трапилося і в Національному авіаційному. Поки все було добре – ходили один до одного в гості, носили подарунки на день народження, змагалися тостами за найкраще привітання.

А коли завітали «в гості» автоматники від Квіта – стало зрозуміло хто хлопці «з яйцями», а хто як Артур Грантович.

Та про цю красуню згодом. А зараз зупинимося на ще одному підписантові, чи то пак підписантці «листа на підтримку глиста» Мурановій Наталії Петрівні, близькій подрузі А.Гудманяна, який і підбив бідну жіночку на цю дурну акцію.

muranova

Наталія Петрівна широко відома в колективі за двома ознаками: як людина дуже заможна, про що мова йтиме в наступних публікаціях, та як власниця карколомної наукової кар’єри. Саме про «потужний» науковий доробок професора Н.Муранової мова.

З біографії Наталії Петрівни видно, що наукою вона з самого початку не займалася і займатися не планувала. Вчитель, завуч київської школи, завуч авіакосмічного ліцею, і раптом директор Інституту доуніверситетської підготовки. А директору без ступеня аж ніяк. І тут Петрівну прорвало! Спочатку захист кандидатської педнаук, потім звання доцента, і… нова висота – захист докторської дисертації!

Виглядало це в колективі досить дивно, бо зірок з наукового небосхилу Н.П.Муранова не хапала, аж раптом, як у тій примітивній рекламі Comfy: підбіг хтось зненацька з-за рогу до Наталії Петрівни, і кинув їй до рук готову докторську з криком: «Хапай!»

Хапнула, але не знала що. Так само як хапнули у спецраді із захисту, не розбираючи який саме подарунок хапнули.

А хапнули клопіт. Допитливі науковці з групи «Антиплагіат» перевірили докторську дисертацію Наталії Петрівни Муранової на предмет академічної доброчесності і жахнулися. Плагіат склав 99%. І у тексті, і у додатках! Ні, звичайно, вона намагалася хоч якось знизити цей відсоток, але програма вперто не хотіла вірити зміненій букві, так само як вловлювала запозичені зі своїх публікацій тексти.

 

Таким чином, докторська дисертація Муранової Наталії Петрівни «Теоретичні і методичні засади фізико-математичної підготовки старшокласників до навчання в технічному університеті» за спеціальністю 13.00.09 – теорія навчання – суцільний плагіат.

muranova-nau-plagiator2

Залишилося тільки надіслати відповідний документ куди треба і вимагати позбавлення наукового ступеня доктора педагогічних наук та вченого звання професора. І справедливість восторжествує, і для бюджету легше. І тут ні Ісаєнко, ні Ковтунець не прикриють.


Коментарів 2 Додати коментар

  • То, что это дерьменцо всем было видно давно. И вот такие гамнецы собрались, чтобы к нам пришёл вонючий глист!

    Народ, вам не противно с ними жить, ихнее сообщество уже испортило вашу жизнь. Сейчас вы стоите перед выбором: “Вам быть или не быть?” И это уже вопрошает не Шекспир устами Гамлета, а сама жизнь вопиет к вам: “Быть НАУ или не быть?????”…

    Или все, что создавалось усилиями многих поколений сотрудников университета, вы позволите спустить в унитаз, вылизывая заднепроходимые пути глистоедов?????!

Залишити коментар