ДІТИ ГНІЗДА ГЛИСТОВОГО…

Нещодавно в.о. ректора Ісаєнко підписав наказ про призначення своїм помічником декого Олександра Рєзніка, Людину скандально відому, але, на щастя, в надто вузьких університетських колах. Він тривалий час після закінчення університету бовтався десь поруч в пошуках себе, але великого інтересу його персона не викликала.

isayenko-nau

Та дивне призначення дивнопризначеного змусило пильніше пригледітися до нової «зірки» гельмінтної команди з двох причин. По-перше: черговий помічник наділений функціоналом проректора; по-друге: ця людина, за задумом невдахи Ісаєнка, має визначати не мало не багато – стратегію роботи зі студентами.

Саме така поважна місія невідомого широкому загалу зрілого чоловіка середніх років спонукала до зацікавлення його біографією. Отже, до вашої кілька епізодів з біографії Олександра Рєзніка, спогади людей, які знають/знали його близько.

Епізод 1. «Європейський»…

Непомірна амбіційність непримітного слухача кафедри військової підготовки так би і залишилася нереалізованою, якби не випадок. В той час в університеті працював дуже ініціативний чоловік – Олександр К. Він організовував екскурсії, походи, зустрічі з цікавими людьми, фотосесії, флешмоби для студентів. Словом, знахідка для керівництва. Якби не одне але. Його гіперактивність була спрямована в основному на завоювання авторитету серед курсантів кафедри військової підготовки. Активний працівник надактивно чіплявся до хлопчиків, не міг впоратися зі своїми гомосексуальними потребами, вгамувати неприродну хіть. Сексуальні схильності – справа глибоко інтимна, яку, зазвичай, ретельно приховують. Зараз живуть хто як хоче і з ким хоче. Але в нашому випадку Олександр К. поводив себе занадто агресивно.

Скоро ситуація стала відомо ширшому загалові та грозила вийти з-під контролю. І єдиним способом звільнити співробітника К. було упіймати на гарячому, зловити «на живця». І таким «живцем» зголосився стати… курсант Рєзнік. Його доповідна записка, яка рясніла деталями любовних ігор юного хлопчини та зрілого мужчини, збереглася, але з етичних міркувань вона надійно охороняється. Зворушливий рівненький почерк юнака, чорне чорнило, яке підкреслювало трагізм ситуації, по-військовому чесні дієслова реалістично віддзеркалили ту романтичну львівську ніч…

Реальна стаття кримінального кодексу змусила К. написати заяву на звільнення за власним бажанням, а курсант Рєзнік, прокинувся знаменитим, заплативши за це своєю хлопчачою цнотою. Він вже тоді інтуїтивно вловив один з майбутніх європейських трендів, тому дуже не бідкався з цього приводу.

Ісаєнко НАУ Резник Резнік

Так почала сходити «зірка» Рєзніка, зеніт слави якої ми маємо можливість спостерігати сьогодні, дивлячись на наказ і дивуючись примітивному, нічим не мотивованому рішенню «видатного педагога» Ісаєнка.

Далі буде…


Залишити коментар