Дитячі садки, пологові будинки, магазини і підприємства «ЗАНУРИЛИСЯ У ТЕМРЯВУ» через забаганку недопроректора НАУ Андрія Майснера

Лип.29.2016. / Коментарів: 2

НЕДОПРОРЕКТОР МАЙСНЕР АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ руйнує електромережі Києва.

«Скажи дурню богу молитися він і лоба розіб’є»

27.07.2016 року дитячі садки, пологові будинки, магазини і  підприємства «занурилися у темряву» із-зі забаганки недопроректора НАУ Андрія Майснера.

Після гучних скандалів з викриття крадіжок в НАУ, які були виявлені системою ПРОЗОРО(http://chysti-vyshi.org/korupciyni-oborudki-v-nau-vikrila-sis/ ), наш герой на цьому тижні проявив себе у новому амплуа. Майснер став великим енергетиком, разом з підручним – Чепуштановим Євгеном! І це зрозуміло, бо Майснер ніколи не затримувався більше року на одному місці. Після того, як керівництво починало розуміти кого взяло на роботу – шукало приводи щоб його позбутися.

Майснер вірубил свет

Спеціаліст зі схем відмивання бюджетних коштів через проведення тендерів, орендні стосунки, закупівлі товарів послуг зажадав відшукати щастя, на цей раз у енергетиці.

Це й не вперше. Будучи одним з керівників КРУ м.Києва практично зупинив проведення тендерів до того часу, поки не забезпечив задоволення свого приватного інтересу.

Вирішив підзаробити на орендарях – дав команду Чепуштанову відключити їх від мережі у очікуванні «зеленої подяки».

А он вийшло трохи інакше. Команду Чепуштанов виконав, орендарів «нагнули», а разом з ними ще де кого:

27.07.2016 року мешканці двох районів були позбавленні електрики впродовж 4-х годин. Збитки, нанесені державі та приватним підприємствам, підраховуються.

Особлива риса Майснера – він не підписує, за жодних обставин, важливі  документи, видає накази “з голосу”. Тому відповідати, мабуть, буде Є. Чепуштанов.

Правоохоронні органи дадуть оцінку діям «проректора» НАУ, щоб у майбутньому у Андрія Майснера відпало бажання «стригти» орендарів.

Майснер вірубил свет 2


Коментарів 2 Додати коментар

  • Майснер соцеопат, всякую хуйню делает!

  • А какие схемы Майснер, Шульга и Авдеев сделали под носом Батрудинова!!! Барига даже и не понял. Лох что тут скажешь …

Залишити коментар