УЧАСНИКИ РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХВАТУ

 

БАДРУДІНОВ ОЛЕКСАНДР КАХРУДІНОВИЧ
(справа наліво друга особа)

Рейдеры

Посилання для ознайомлення:
Министр Квит устроил бардак в образовании Украины!
Министр МОНУ Квит “благословил” рейдерский захват НАУ бизнесменами
Гриценко про помилку міністра освіти Квіта щодо переходу на 12 річну освіту   
Учебники для 4 и 7 классов, которые “забыл напечатать” Квит, уже торгуются на рынках

МАЙСНЕР АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ


Майснер в.о першого проректора

Офіційна біографія:

Дата народження: 21 вересня 1979 року.
Освіта: вища економічна, вища юридична.
Досвід роботи: працював в банківській сфері, в органах державної податкової служби, державної контрольно-ревізійної служби, Міністерстві фінансів України та інших державних органах, установах і комерційних організаціях.
Почесний працівник державної податкової служби України, сертифікований спеціаліст з корпоративного управління та проектного менеджменту.
Одружений, двоє дітей.

Неофіційна біографія:

Ніколи не затримувався більше року на одному місці. Після того, як керівництво починало розуміти кого взяло на роботу – шукало приводи для звільнення, або переведення. Спеціаліст по схемах відмивання бюджетних коштів через проведення тендерів, орендні стосунки, закупівлі товарів послуг. Будучи одним з керівників КРУ м.Києва практично зупинив проведення тендерів до того часу, поки не забезпечив задоволення свого приватного інтересу.
Активний діяч молодіжного крила Партії Регіонів «Молоді регіони». Близький друг нардепів від ПР Артема Пшонки та Андрія Пінчука. Рейдер зі стажем. Має зв’язки з кримінальним світом.
Особливість управління: не підписує ні за яких обставин важливі фінансові документи. Одночасно намагається управляти процесами.
Бізнес-партнер О.Бадрудінова. Усі підприємства, засновником яких є Майснер, або припинили свою діяльність, або не платять податків до бюджету держави. Це ще одне підтвердження нечистоплотності даного персонажу.
У Держслужбі України мав підпільне прізвисько «слизький злодій».
Подав свою кандидатуру на балотування на посаду члена Рахункової палати України.
Увага: Майснер має подвійне громадянство – України та Федеративної республіки Німеччина. Це не тільки порушення Конституції України, але й свідчення того, що ця людина перспективи для себе і своєї сім’ї в Україні не бачить.

Посилання для ознайомлення:
Майснер атакує НАУ  Частина 1
Майснер атакує НАУ  Частина 2

АВДЄЄВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Авдєєв в.о проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків
Офіційна біографія
Неофіційна біографія:

Останній Генеральний директор авіакомпанії «Аеросвіт». Саме Олександру Авдєєву випала щаслива нагода разом з І.Коломойським банкротити авіакомпанію. Скільки ошуканих пасажирів залишилося від такої свідомої економічної операції – невідомо. Відомо лише, що така афера значно збагатила керівництво компанії та недоплатила в державний бюджет сотні мільйонів гривень.
З аспірантури НАУ був відрахований за невиконання плану. Довгий час очолював авіацентр в НАУ. Разом з О.Бадрудіновим сьогодні курує проект ТОВ «Науково-виробниче підприємство «АБМ-груп «Національний авіаційний університет». Суть проекту зводиться до того, що КБ «Віраж» виготовляє безпілотні літальні апарати та передає їх безкоштовно для реалізації приватній комерційній фірмі АБМ-груп. Кошти від реалізації до університету не потрапляють, а осідають в кишені Бадрудінова, Майснера та Авдєєва (АБМ так і розшифровується – Авдєєв, Бадрудінов, Майснер). Працівники «Віража» на зарплаті в науково-дослідній частині НАУ. Таким чином, за посередництва В.Харченка було передано інтелектуальну власність, матеріально-технічну базу, виробничі площі приватній фірмі. Приклад того, як можна абсолютно нічого не вкладаючи заробляти великі кошти на державному вищому навчальному закладі.
Намагаються виграти тендер на поставку наших безпілотників Державній прикордонній службі України. Може ще комусь, якщо знайдуться охочі нагріти руки на бюджетних коштах. Типу Нафтогазу, місцевим держадміністраціям тощо.
Увага: дружина Олександра Авдєєва Тетяна – керівник і власник приватної медичної клініки. Площі медичного центру Національного авіаційного університету готуються до передачі її клініці.

Посилання для ознайомлення:
Что ожидают иностранные студенты от проректора НАУ назначенного Квитом?
Говорит Украина. В пролете. Банкротство АероСвита

ІВАНОВА ТАМАРА ВІКТОРІВНА

Іванова
в.о. проректора з науково-педагогічної роботи
Офіційна біографія
Неофіційна біографія:

Працювала деканом Академії муніципального управління – структури напівприватної, штучно створеної в кінці 90-х під конкретну особу. Особливістю функціонування академії є те, що вона може працювати без розкладу. Академія налічує понад 600 студентів денної форми навчання.
Дебютом її перебування на посаді стала повна вакханалія з штатним розписом, навантаженням, прийняттям на роботу викладачів. Різке скорочення навантаження, скорочення ставок майбутнє швидке звільнення десятків викладачів (вже після того, як вони були прийняті на роботу, але навантаження було перераховане повторно у жовтні) – це велике досягнення Іванової та команди рейдерів.
Так само як і проректор Харченко, старанно приховує свій вік. Це свідчить про те, що Т.Іванова – глибока пенсіонерка. Відгуки студентів про неї можна подивитися за посиланнями. За період виконання обов’язків  проректора з науково-педагогічної роботи зарекомендувала себе як інертний керівник. Завдяки такій якості до сьогодні не сформовані штатні розписи та навчальне навантаження. Сотням викладачів не було заплачено заробітну плату від 10 до 30 днів через не підписані заяви.
В розмовах постійно згадує тимчасовість свого перебування на посаді. Єдина з команди в.о., яка відповідає кваліфікаційним вимогам.
Увага: з перших днів перебування на посаді віддавала вказівки про переведення на навчання за державним замовленням студентів без врахування позиції комісії з переведення. Не цурається «лівих» заробітків. Намагатися вплинути на результати заліково-екзаменаційної сесії студентами, які перебувають під її протекцією.

Відгуки студентів:
http://studzona.com/teacher/3075
http://ama.univerlife.com/иванова-тамара-викторовна/p10961/

ШУЛЬГА ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ

Шульгав.о. проректора з науково-педагогічної роботи та корпоративного розвитку
Офіційна біографія
Неофіційна біографія:

Політик «нової пост майданної хвилі». Тісно пов’язаний з такими неоднозначними політичними персонажами як Пашинський і Турчинов. Був обраним депутатом від БЮТ, але згодом переметнувся до Народного фронту, щоб стати губернатором Сумської області. На посаді перебував всього кілька місяців, але встиг виявити такі якості як схильність до здирництва, неврівноваженість, підступність, брехливість. Збирав гроші для нібито потреб АТО, але насправді привласнював їх. Оборудки здійснював через свою помічницю.
Увага: фігурант кримінальної справи, яка до сьогодні не закрита. Намагається всі гріхи списати на свого однофамільця Володимира Шульгу, одного з керівників «Фокстроту», який помер в СІЗО у 2008 році
Під час перебування на посаді губернатора очолив кримінальну схему відчуження сотень гектарів землі обласного центру.
Увага: пристрасть до алкоголю часто робить Шульгу неадекватним, про що свідчить кримінальна історія про побиття ногами 11-річного хлопчика.

Посилання для ознайомлення:
У інформаційний простір Сум повернувся волонтер-губернатор Володимир Шульга
В квартире экс-губернатора Сумщины Владимира Шульги прошел обыск
До екс-губернатора Сумщини Володимира Шульги навідалися із обшуком
Суд хоче бачити екс-губернатора Шульгу фігурантом справи про мега-хабар
Екс-губернатор Сумщини Володимир Шульга переїхав до столиці
Біолог – льотчик: Екс-губернатор Сумщини Володимир Шульга таки подався у педагогіку
В той час, коли знищують ЗНО, міністр Квіт роздає посади в НАУ. А кому – дивіться в сюжеті
Суд хоче бачити екс-губернатора Шульгу фігурантом справи про мега-хабар
Пригоди Шульги
Володимир Шульга про викрадення Сергія Лихмана та побиття Євгена Положія
Екс-мер Сум звинувачує Володимира Шульгу в корупційній “земельній афері”
Володимира Шульгу звинуватили у побитті пенсіонера
Сказка о сумском губернаторе Шульге
Дембельский коррупционный аккорд “губернатора” Шульги. Частина 1
Дембельский коррупционный аккорд “губернатора” Шульги. Частина 2

ХАРЧЕНКО ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ

big_04Проректор з наукової роботи

Доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат  Державної премії України в галузі науки і техніки.

Офіційна біографія:

Закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації (КІІЦА). За фахом – радіоінженер. Працював інженером в Об’єднаних авіаційних загонах. З 1970 року співробітник Київського  інституту інженерів цивільної авіації. Пройшов шлях аспіранта, молодшого та старшого  наукового співробітника науково-дослідної лабораторії, а потім доцента та професора кафедри. У 1981 р. отримав ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю. В 1983 році йому присвоєно вчене звання  старшого наукового співробітника, а в 1987 р. – доцента. Доктор технічних наук з 1994 року, професор з 2000 року. Завідувач кафедри аеронавігаційних систем Національного авіаційного університету з  листопада 2000 року. З грудня 2001 року проректор з наукової роботи.
Серед одержаних наукових результатів пріоритетними є: розробка основ теорії багатоальтернативного ситуаційного аналізу повітряної та наземної обстановки аерокосмічного інформаційного забезпечення; розробка математичних основ встановлення вимог до характеристик аерокосмічних інформаційних систем; створення ситуаційних моделей управління ефективністю системи аерокосмічного інформаційного забезпечення; методологія розв’язання проблеми впливу завад при використанні глобальних супутникових систем; розробка концептуальних принципів побудови інтегрованих аерокосмічних навігаційно-посадкових комплексів та інші. Виконувалась та виконується низка науково-дослідних робіт, які мають велике соціально-економічне значення для нашої країни. На основі власних досліджень, пов’язаних з розв’язанням проблем оцінки і управління ефективністю соціотехнічних систем, міжнародних стандартів і рекомендованої практики ІСАО та матеріалів EUROCONTROL, EASA розробив нові навчальні програми за напрямом “Аеронавігація”. Впровадив методологію TRAINAIR в учбовий процес кафедри аеронавігаційних систем.
Дійсний член Транспортної академії України та Академії навігації і управління рухом (Санкт-Петербург, Росія), Інституту інженерів електрики та електроніки (США), експерт з питань повітряного транспорту комітету транспорту Польської академії наук, консультант Державної авіаційної служби України з питань впровадження нових супутникових технологій в Україні. Очолює спеціалізовану вчену раду Д 26.062.03 та підкомісію з аеронавігації навчально-методичної комісії «Транспорт і транспортна інфраструктура» Міністерства освіти і науки України, бере активну участь у засіданнях робочих груп Європейського/Північноатлантичного бюро ICAO за напрямами: «Національне планування розвитку глобальних супутникових систем CNS/ATM» і «Аеронавігаційне планування». Член робочої групи з питань участі України в дослідницькій програмі організації повітряного руху в Єдиному європейському небі. Брав участь у засіданнях робочих груп NАТО з проблем вторинної радіолокації і державного розпізнавання літальних апаратів. Організує проведення заходів провідних міжнародних організацій у галузі космічного супутникового CNS/ATM на основі мережі глобальних супутникових систем GPS, GALILEO і ГЛОНАСС, а також з питань впровадженню навігації, заснованої на характеристиках (PBN). Проводить експертизу проектів за зазначеною тематикою. Заступник головного редактора наукового журналу «Вісник Національного авіаційного університету» та наукового журналу «Наукоємні технології», член редакційної комісії журналів «LOGISTYKA I TRANSPORT» (Польща), «AVIATION» (Литва), «Вісник астрономічної школи» та інших видань.
Підготував 7 докторів наук, 15 кандидатів наук. Основні результати наукової роботи професора знайшли відображення у 496 наукових працях. Їхня наукова новизна підтверджена 88 авторськими свідоцтвами та патентами на винаходи. Нагороджений багатьма державними нагородами та відомчими відзнаками.

 

КАЛИТА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА

в.о проректора з науково-педагогічної та виховної роботи

231(P.S: Ніякий це не фотошоп)

Офіційна біографія:

Випускниця НАУ, к.е.н.

Освіту отримала в Національному авіаційному університеті (2004-2009 рр.), кваліфікація – економіст.
В 2009 – 2013 рр. навчалася в аспірантурі Національного авіаційного університету за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).
Працювала інженером-економістом на виробництві “Pratt & Whitney – Paton” (2008-2009 рр.).
В 2010-2012 рр. працювала на посаді асистента кафедри економіки в Національному авіаційному університеті.
З 2014 працює на посаді викладача кафедри культурології в Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова, де викладає дисципліни з спеціалізації менеджменту культурологічних проектів.
Коло наукових інтересів пов’язане з дослідженням сучасних систем управління підприємствами та TQM.
Заміжня, має доньку.
Від 1.09.2015 радник в.о. ректора  з соціальних питань та взаємодії із громадськістю
Наказом в.о. ректора від 17.09.2015 призначено  на посаду в.о. проректора з науково-педагогічної та виховної роботи.
Неофіційна біографія:
Кандидатську дисертацію захистила в ІЕМ. Захист супроводжувався серйозними труднощами через значний відсоток плагіату в дисертаційному дослідженні.
Натиснув на ректора і потім на спецраду колишній голова ВАК України Віктор Бондаренко. Через вроджену конфліктність вимушена була піти з НАУ, з посади лаборанта. Діяльність Калити дуже тісно пов’язана з іще одним персонажем, якого в свій час вигнали з НАУ за хабарі – С.Лукіним.
Після закінчення аспірантури Т.Калита працювала на посаді асистента в Національному педагогічному університеті імені М.Драгоманова на кафедрі культури. Які дисципліни читала там економіст Калита також достеменно невідомо, але її «патрон» В.Бодаренко і тут прикрив свою підопічну.
Як потрапила в команду рейдерів також достеменно невідомо, але подейкують, що мандат отримала від першого заступника міністра І.Совсун. Схожість біографій очевидна. Совсун після закінчення бакалаврату стрибнула на посаду першого заступника міністра освіти, а Калита з лаборанта одразу в проректори. Такі кадрові стрибки можливі лише в нинішній освітянській системі, в нинішній демократичній Україні.
Увага: особа може видавати бажане за дійсне, простіше кажучи збрехати. Навіть без потреби. Нерозбірлива в особистому житті.