Дійшла до нас новина

Чер.9.2016. / Коментарів: 3

В ННІЗДН, сьогодні 09.06.2016 року відбувались вибори завідувача кафедри дистанційного навчання. Претендентами на цю посаду був Дрейс Юрій (ставленик  Шульги, Мізюк, Корченка) та Ковальчук Лада Станіславівна, яка звільнилася під тиском – Терор продовжується. Звільнено “по доброму” завідувача кафедри Ковальчук Л.С.

Арбітром був сам Шульга, який проводив засідання кафедри та хотів за будь-яке місце протягнути свого Дрища на посаду. Колектив кафедри, у якого був час порівняти професійні якості цих кандидатів, зважив на всі обставини і таємним голосуванням проголосував за Ковальчук.

Ми вітаємо пані Ковальчук з підтвердженням того, що вона є справжнім лідером колективу кафедри.

.Wasted

На які дії  підуть рейдери та їх поплічники, щоб “протягнути” бездарь-Дрища на посаду ми ще побачимо. А те, що він професійний нуль, Дрищ підтвердив сам, розказуючи, що “ему на голосование коллектива  плевать, а должность уже пообещал ему сам ректор Харченко”.

Маленька ремарка. Коли Дрищ довідався, що на посаду претендує не тільки він, то щоб якось залишитись на кафедрі, подав ще документи на доцента кафедри. Та й це його не спасло . За нього проголосували аж  1 (одна) людина. Цим все і сказано!


Коментарів 3 Додати коментар

  • Це ви ще м’яко все описали. Сам по собі дрищ ще та мразь і нахаба. Колектив для нього ніхто. Ні співробітники кафедри, ні методисти. А коли вже нашкодив, так ховався за спідницю Мізючки. Під час засідання ситуація була дуже напружена, Шульга виступав як політик, розказував дуже гарно басні, в які повірити може тільки недоумок. А цей бігав і метушився як обісраний.

  • Как вообще можно воспринимать такого лоха-как шульга. Какой он политик? В чистом виде матросня, которую вынесла революция на вверх. Повтор революции 1917г. Прийдет время, и как было сказано в фильме “Золотой теленок” будут бить, может даже ногами.

    • Почему даже ногами? Будут бить ногами и не только, например ломом! с такими имбициломи только так.
      А мизючку вместе с ткаченком накол. Он тот еще перебежчик, бухарик и старое трухлявое говно. Все делает по указаниям Мизюк, что бы она его не трогала.

Залишити коментар