До чого призводить старече слабоумство на фоні хворобливих амбіцій

Січ.18.2016. / 1 коментар

Підзаголовок: Схема стара, як світ. Зрадити, а потім продати.

 

Чи не жорсткуватий заголовок? Чи може зам’який?

Але як інакше скажеш про людину, яка на старості років вбила собі в голову, що вона достойна і заслуговує бути ректором НАУ, не гребуючи при цьому для досягнення мети нічим?

Навіть тим, щоб прийти до влади “на штиках”, відчуваючи, що інакше це зробити не зможе.

Історія знає випадки силового захоплення цілих держав, не кажучи вже про вищі навчальні заклади. Але ніколи, ще раз ніколи, пане Харченку, запам’ятайте, це до добра не призводило.

Тим паче, що “штиконосцями”, яничарами, манкуртами стали люди, які в інших місцях, м’яко кажучи, не прижилися. Їх, незважаючи ні на що, просто повиганяли.

Сумщина із задоволенням (зі скандалами і судовими справами) розсталася з паном Шульгою; “Аеросвіт” із “задоволенням” розпався під керівництвом пана Авдєєва (110 млн. заборгованості перед персоналом, не кажучи вже про акціонерів); пана Майснера виштовхували із задоволенням з будь-якого місця роботи (на жодному не пропрацював більше року); колектив інституту економіки і менеджменту із задоволенням розстався з пані Калитою відразу після захисту кандидатської, зважаючи на “певні” риси характеру (підступність, віроломство, невибагливість в знайомствах); пані Іванова довела “до ручки” за короткий час свій мініатюрний навчальний заклад. Теж із задоволенням виштовхали за двері.

Так що, пане Харченку, Ви підібрали фактично бомжів, безробітних, від яких відвернулися усі, але які вже не мислять себе без високих посад.

Що поробиш, невдоволені амбіції (до речі, абсолютно безпідставні) і не до такого призводять.

Вас, маріонетку, можна зрозуміти. Інших просто немає. Людина горда, самодостатня, яка щось зробила у своєму житті, ніколи не прийде в чужий дім, підвалини якого вона не мурувала, через тіла людей, які це робили. Бо має головне – совість, якої у Вас, пане Харченку, просто немає. Ви прекрасно розуміли і розумієте, що рейдери, з Нового року шукали “троянського коня”, в череві якого пройдисвіти могли б проникнути у стіни університету. Усі відмовилися. Вас теж довго вмовляли, але “приз” і неадекватність оцінки людей і ситуації, а головне, маніакальне бажання бути ректором (ми радилися з лікарем психіатром, наводячи ці приклади. Вердикт лікаря: старечий маразм) перевершили здоровий глузд.

Але для цього необхідно було вкласти угоду, однією з основних вимог якої було знищення колег, з якими Ви пропрацювали багато років пліч-о-пліч. Воістину угоду з дияволом.

Звідси усі негаразди в університеті, лихоманка і розбрат в колективі, який створювався десятиліттями. І винні у цьому Ви, пане Харченку, і Ваші недолугі поплічники, які позиціонують себе родичами і радниками “самого” Міністра. Невже Ви не розумієте, що деякими міністрами навесні будуть голодних дітей лякати? В приватних бесідах з людьми, які здаються Вам близькими (і яких з кожним днем стає все менше: ніхто не хоче мати справу зі зрадником із несталою психікою), ви постійно, як мантру, монотонно бубните запевнення, що, мовляв, тільки виберіть мене, і я відразу повиганяю цих негідників, неуків, які мене уже дістали. Заспокойтеся. Не виженете. Вони Вас міцно тримають за одне місце і документами (компроматом) і поновленням (разом із відкриттям нових) кримінальних справ. Та й вміло користуються Вашою нерозбірливістю і самозакоханістю. Так що заспокойтеся і стійко тримайте позу маріонетки (а “кукловоди”– хлопці міцні). Не смикайтеся і отримуйте задоволення. А люди розберуться.

Про О. Бадрудінова окрема розмова. Кум Міністра не так собі прийшов в університет, у якості фейкового “голови Наглядової ради”. Ким, коли і на якій підставі, без обговорення в колективі, була сформована та “рада”?. І яким чином на чолі ради стала людина, яку в рідному Бородянському районі не називають інакше, як “сміттєвий король”? і це – замість Заслуженого льотчика-випробувача, Героя України Олександра Галуненка. Куди зник відповідний лис-подання від університету в Міністерство освіти і науки України з проханням призначити головою Наглядової Ради людину, яка є гордістю української і світової авіації? У Вас є честь, гідність, свідомість того, що Ви робите? Це ми не до Вас, пане Бадрудінов. У Вас уже нічого людського не залишилося. Лише жага до наживи, до влади. І це у стані хворобливої величі. Владарювали б собі на сміттєзвалищі. І ще одне, пане Бадрудінов. Ваші особисті невдачі в якості недолугого бізнесмена з багатомільйонними боргами ніхто Вам не дозволить ліквідувати за рахунок НАУ. Навіть недолугий, одіозний пан – юрист Липовий. До речі, яким чином Ви (це до Вас, пане Харченку) платите з бюджету за юридичні послуги приватної юрфірми (тобто з бюджету університету), для власного юридичного захисту, маючи при цьому потужний юридичний відділ? Але нехай з цим розбираються відповідні компетентні органи.

Мораль? Якою вона може бути на фоні аморальності, яка супроводжує події, які відбуваються навколо університету? Коли викладачам і студентам не дають можливості самостійно провести вибори ректора до того часу, допоки з університету не повиганяють людей, здатних завадити привести до влади людину  – маріонетку з нестійкою психікою? Запитань багато. Але суспільство і ми поступово приходимо до тями, розуміючи, що з такими людьми як “герої” нашої публікації, ми обов’язково розстанемося. Не душевні ми ж каліки.

Далі буде…


Коментар 1 Додати коментар

  • Полетят головы: в ближайшее время
    Кабмин потеряет нескольких министров
    19 января 201607:04514

    В украинском правительстве грядут изменения. Уже в ближайшее время могут полететь головы, и некоторые главы ведомств лишатся своих кресел, сообщает Главное со ссылкой на metronews.

    http://glavnoe.ua/news/n256663

Залишити коментар