До уваги членів колективу!

Ховаючись за відрядженнями, постійними роз’їздами, відписками, показуючи свою «велику зайнятість», Ісаєнко, його кримінальне та дружнє кодло намагалося по сьогоднішній день жодним чином не надавати інформації щодо розслідування правоохоронними органами зловживань та фальсифікацій  під час виборів ректора університету. Ні документи, якими керувались виборчі органи під час підготовки та проведення голосування, ні оригінали протоколів   виборчих дільниць, де фальсифікатори відверто знущалися над законом, не надавалися для проведення слідчих дій та експертиз.

roza-isaenko

Їхня жага ще побути при владі, переважає обов’язок дотримуватися Законів України, штовхає на зневагу до права і навіть здорового глузду. Інакше навіщо, на словах розказувати про свою чесність, і водночас приховувати офіційні документи від правоохоронних органів? Якщо ти чесний – тобі нічого приховувати!? Чи не так?

У справі щодо фальсифікації результатів виборів ректора уже суд примушує  адміністрацію НАУ надати усі документи.

Нагадуємо, які фальсифікації були: Результати виборчої дільниці №16 Криворізький коледж НАУ (фальсифікації)

Крім того, бажаючих надати суду правдиві свідчення про те, що насправді відбувалося «за кулісами» – більшає. Тепер ОЗУ: Андрієвський – Ковтунець – Ісаєнко, буде важче «закрити питання в суді».

Водночас редакція з неприхованою радістю інформує, що для основних фальсифікаторів – таких як тУриста Запорожця та Гудманяна – відкриваються широкі кримінальні перспективи.

Харченко також думав, що заховається за «колективними рішеннями» розказуючи про свою чесність та невинність, а зараз і надалі регулярно відвідує судові засідання в якості обвинуваченого.

Також хочемо привітати директора ННІНО Н.Муранову з “підвищенням”.

Читайте також: Дірєктор Муранова

Далі буде.


Залишити коментар