Добробуту – бути!

Семимильними кроками зростає добробут університету під керівництвом доктора біологічних наук, професора, кілька разів заслуженого діяча і двічі академіка Володимира Ісаєнка. Інноваційний підхід до використання коштів бюджету, який взяла на озброєння його нова команда разом з означеним бюджетом, забезпечує неухильне підвищення комфортних умов праці для окремої когорти запрошених співробітників.

І нехай ця європейська новація стосується поки що керівного складу, в недалекому майбутньому вона несподівано наздожене кожного пересічного викладача чи співробітника. Після мудрого рішення рідного міністерства про делегування до НАУ висококласного фахівця в кримінальних провадженнях В. Ісаєнка в якості зіц-керівника, колектив відчув різницю в управлінні, задихав на повні груди і налякано зиркає у перспективу.

От зовсім нещодавно сотні співробітників та викладачів спостерігали красномовну картину – працівники охорони самовіддано відвантажували на другий поверх цінний вантаж: новісіньку кухню, побутову техніку до неї, унітаз, душову кабіну, вмивальник та біде.

Уся ця краса була закуплена для нового кабінету одного з провідних фінансово-правових фахівців університету – проректора Рози Вінецької.

vinitskaya

Роза Михайлівна очолює надскладний напрямок роботи. Вона забезпечує гідний рівень достатку кожного працюючого, належний рівень матеріально-технічного забезпечення лабораторій та кафедр, за що користується заслуженим авторитетом в колективі. Вона, як рідна мати, спочатку подбала про підлеглих, а тепер настав час подумати і про себе.

«Іноді так запрацюєшся, – відповідає Роза Михайлівна на запитання нашого кореспондента, – що доводиться і заночувати в кабінеті. А їсти ж хочеться, а потім і до туалету сходити. А під цей автономний чудо-кабінет використано всього три навчальні аудиторії. ККД очевидний».

До загального далеко, кроків тридцять, і дуже добре, що в нагоді керівникові стають свої власні і кухня, і унітаз, і раковина, і, про всяк випадок, біде, бо випадки у Рози Михайлівна бувають різні. Окрім того, що професор-магістр Вінецька талановитий керівник, вона ще й красива жінка.

Удачі, Вам, шановна Розо Михайлівно! Працюйте і надалі на благо рідного колективу! Честь Вам, хвала і низький уклін за самовіддану працю!

 


Залишити коментар