Доморощена олігархія накопичує жирок!

Лис.20.2017. / 1 коментар

Колектив Національного авіаційного університету вражений резонансними подіями, які відбуваються за каденції чергового в.о. ректора, бізнесмена Ісаєнка. Скажемо прямо – каденція злочинно затягнулася, про що свідчить вибудувана ним така ж злочинна система викачування коштів.

Як на дріжджах зростають мільйонери – Роза Вінецька, Юрій Кочергін, Андрій Майснер, уголовники-Володимири Харченко і Шульга, Петровська, Муранова… На підході голодна челядь дрібнішого штибу, на кшталт Рєзніка, Котелянця, юного Клочківського, помічників, водіїв, охоронців.

Але ніхто й гадки не мав, що лише за якийсь рік до когорти університетських «рішал», «корейок» потрапить такий собі скромний начальник відділу оренди О.Верес, який обслуговує інтереси Ісаєнка у цій делікатній сфері.

Нагадаємо, що оренда майна університету усі роки здійснювалася згідно із законодавством через погодження з Фондом держмайна, який і визначав розмір орендної ставки. Але з приходом бізнесмена-глистознавця правила змінилися. Відтепер орендарі носять гроші напряму, бо довгострокові угоди відмінені, а діють короткі – на два тижні. А це дає можливість виключити з процесу ФДМУ.

Таким чином, гроші потекли прямо в кишеню Ісаєнка, поза казначейством. Носить йому їх двічі на місяць начальник відділу оренди Верес. Але й про свій інтерес не забуває, бо віднедавна є спонсором команди університету на «Лізі сміху». І не з ким-небудь в компанії, а з самим нардепом Д.Андрієвським!

veres-2

З грязі – в князі! І не потрібно реєструвати підприємство, створювати робочі місця, платити податки. Достатньо було колишньому дрібному менеджеру торгового центру «Дрім-таун» влаштуватися на роботу начальником відділу оренди НАУ і запропонувати свою схему відмивання коштів.

Хто знав Вереса до приходу в університет? Ніхто. Ким він був до університету? Ніким. А зараз – шанована людина, спонсор команди-учасниці «Ліги сміху»!

veres-3

Дайош НАУ – кращий соціальний ліфт для пройдисвітів!


Коментар 1 Додати коментар