Дорогі колеги та друзі!

Бер.30.2017. / 1 коментар

3

 

Цей випуск «Рейдера» є 10-м, ювілейним. За півтора року ми звикли один до одного, стали ще ближчими, а стосунки ще довірливішими. Редакція газети пишається тим, що має можливість доносити до колективу університету, до освітянській  спільноти всієї країни правду про події в Національному авіаційному університеті, про таємні домовленості високопосадовців з пройдисвітами, про незаконні дії, справжні цілі та мотиви рейдерів.

Про нас розповідають усякі нісенітниці, начебто ми, зокрема, щедро фінансуємося спонсорами, в тому числі, й іноземними. Не вірте. Ми — волонтери, студенти та випускники різних років не лише Національного авіаційно го університету, але й, інших вищих навчальних закладів. Серед нас — журналісти, юристи, менеджери тощо. Нас усіх об’єднує одне: біль за долю Національного авіаційного університету та долю всієї вищої освіти України!

Інформуючи вас, ми спираємося лише на факти зло чинної діяльності рейдерського угрупування  та його поплічників,  підтверджені документально, бо дорожимо як своїм авторитетом, так і авторитетом наших читачів. Ми щиро вдячні вам за зворотний зв’язок, за ваші побажання та слушні поради. Адже ми робимо благородну спільну справу: боремося за проведення чесних і прозорих виборів ректора, чого як чорт ладану боїться рейдерське угрупування на чолі з паном Ісаєнком та його покровителем паном Ковтунцем.

Ми стримуємо  знахабнілих  «зальотних  гастроле рів», інформуємо колектив,  а відтак не даємо рейдерам відчувати себе господарями наших з вами доль. Поінформований  — значить, озброєний.  А оприлюднена інформація про бандитські наміри тимчасових — запорука того, що їхні злочинні задумки проваляться.

Університет  дійсно став «міцним  горішком»,  об який вже зламали зуби багато пройдисвітів, став сим волом боротьби освітян з чиновницьким свавіллям.

Багато біди принесли до університету чужі зайди, але ще більше біди нам з вами вдалося відвернути. Розгрібати «авгієві стайні» після них доведеться довго, але ми впораємося!

Перемога не за горами і буде за нами! Зажди ваші,

редакція «Рейдер НАУ»


Коментар 1 Додати коментар

  • Благая весть ко всем пришла:
    Бригада рейдеров ушла!!!
    И згинула она во тьме,
    Ибо служила сатане.

Залишити коментар