«Достойні» ідеї для «достойних» людей

Кві.16.2020. / 1 коментар

Памфлет

«Достойні» ідеї для «достойних» людей

У зв’язку з ситуацією, що склалася у державі (та й у всьому світі), пов’язаною із пандемією коронавіруса, необхідно терміново розробити низку процедур, які би могли дозволити усім VIP-співробітникам Національного Авіаційного університету (тобто особам певним чином заангажованим) гідно відсвяткувати день народження людини, яка пожертвувала своїм покликанням (служінням біологічній науці та захисту від шкідників великої рогатої худоби) заради служінню її Величності Авіації…

Усі ми прекрасно усвідомлюємо, що Постанова Уряду і жорсткі карантинні обмеження спрямовані на наше ж благо. Тим паче, що штрафи за порушення умов карантину становлять від 17000 до 34000 грн. На що можуть відважитися лише небожителі з 2-го поверху І корпусу НАУ, для яких цей штраф – що у баню сходити…

48617

Тому цілувати (лизати) іменинника, навіть через дві захисні маски, не кажучи вже про її знімання, категорично заборонено (рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я).

Але в тимчасових законодавчих ініціативах Парламенту і Постановах Уряду є суттєва прогалина: ніхто не регламентує (і, що найважливіше, не контролює) санітарний антивірусний стан нижньої, а саме задньої філейної (найцікавішої для VIP-персон Університету) частини тіла іменинника.

На щастя, для цієї частини тіла існує дієвий механізм захисту, розроблений ще у попередні роки – памперси, які за даними тієї ж ВООЗ виконують як антибактеріальні, так і противірусні функції.

Тому, перед кожним поцілунком (чи вилизуванням) необхідно просто зняти захисну маску і власноруч трішечки приспустити памперс: законодавчо цей процес не описано і не врегульовано, а тому карантинним обмеженням не підлягає. За бажанням – обробити антисептиком.

Виходячи з вищенаведеного, найкращим подарунком для іменинника у цій ситуації, безперечно, буде комплект памперсів, які відповідають наступним основним вимогам:

  • Колір – блакитний;
  • Розмір – 54 (стандарти СНД).

При цьому необхідно обов’язково звернути особливу увагу на  характеристики антифекальних бар’єрів, які бажано використовувати з двошарових  нетканих матеріалів (поліпропіленових волокон) разом із бар’єрними серветками натурального походження, щоб уникнути можливої алергії і попрілості. Також зверніть увагу на зручні еластичні застібки і, бажано, веселий малюнок. Гумові прокладки – по лінії ніг, прокладки з целюлози (рекомендації ВООЗ).

Можливо незрозумілі слова і терміни за текстом пояснюємо графічним зображенням необхідних засобів, які повинні використовуватись при виконанні усіх вищенаведених процедур, що особливо важливо при використанні рекомендацій неповнолітніми чи людьми похилого віку.

3

Тільки, ради бога, не переплутайте!

P.S. Цей допис носить рекомендаційний характер і спрямований виключно на людей, які хочуть «достойно» відсвяткувати день народження «достойної» людини у важких умовах карантинних обмежень.


Коментар 1 Додати коментар

  • Следующий день рождения желаю тебе,пидор,справить в тюрьме или в инвалидном кресле.

Залишити коментар