ДОЗВІЛ ІСАЄНКУ НА «ВІДСТРІЛ» В НАУ ВИДАНО МОН !?

Нещодавно в.о. ректора Ісаєнко затіяв масову реорганізацію, підписавши відповідний наказ. Звичайно, під себе коханого. Через день призначає зустрічі з колективами НН Інститутів. Мабуть, щоб «людей посмотреть, и себя показать». Бо на запитання: а для чого ці всі хаотичні рухи та збурювання і без того збуреного обуреного колективу черговими реорганізаціями   — відповідає неохоче, збивається з думки. Звісно, навіть такий патологічний нарцис як Ісаєнко не може просто в лоб сказати: люди, хочу бути ректором, дайте порулить, бо здохну без руля, невблаганна пенсія притискає. Тому свою риторику намагається максимально облагородити, мовляв, хочу для університету кращої долі. Бреше, і не засміється. Навіть доля Харченка, який в пошуках тієї ж «кращої долі для університету», «ходить» під статтею ККУ нічому не навчила.

Але зустрічі продовжуються. Сайт університету інформує про «небувалі досягнення»,  «відверту і принципову розмову», «зацікавлення присутніх у реформах» і прочая, прочая, прочая. Воно й не дивно, бо офіційному сайтові університету до вільної преси як до неба рачки. То не докір, бо живі люди можуть залишитися без роботи, якщо напишуть правду.

Зустрічі всім добряче набридли. Страх ще дуже глибоко сидить, але працівники, пильніше придивившись до чергового народженого в підвалах міносвіти «уродця», усвідомлюють, що не таке воно вже й страшне, це чудо.

Зрозумівши, що кавалерійським революційним наскоком реорганізувати нічого не вдасться, черговий месія вдався до від вертих погроз і блеяв щось на кшталт: «Я останній в.о.!», «Шостого не буде!», «Або я, або міністр розпустить університет». «Мене підтримує Гриневич і Кабмін! Я домовився, що, якщо не буду ректором, то НАУ приєднають до КПІ, або Транспортного». Десь така маячня у виконанні «п’ятого за рік», близького до Ковтунця, а донедавна звичайного директора інституту перепідготовки  та підвищення кваліфікації університету ім. Драгоманова.

Колективи інститутів дали відсіч. Тоді Ісаєнко погодився нікого з директорів не міняти, а залишити на посадах. Зрозуміло, що тільки до того часу, коли легітимізується фейкова вчена рада і дасть можливість знищити не всіх одразу, а по одному. Та спочатку дайте два три інститути знищити, та й коледжі одним махом від’єднаємо від університету. Вони ж не цікавлять нового в.о., тому що вони чужі для нього.

Але тимчасове збереження директорів інститутів на посадах не стане на заваді «зачистити» (можливо й руками директорів інститутів) завідувачів кафедр. А на колектив, як казав духовний наставник Ісаєнка  В.Бабак, начхать!

.

Будьмо відверті. І  не таких в.о. колектив бачив «десь». Буде і шостий, і сьомий… Міністерство розпочало чергову війну проти колективу університету, але вже руками нового міністра і нового виконуючого обов’язки

 


Залишити коментар