Думки щодо засідання комісії МОН з перевірки скарг і звернень громадян щодо НАУ

Цікаво.
Переглянувши відео, кожна людина зробить власні висновки, які, що цілком зрозуміло, будуть залежать від тієї сторони, яку вона підтримує.

А якщо відійти від будь-якої підтримки, що ми бачимо??

Вдруге – цікаво!!

Пан Шаров (якщо Голова, то робимо висновок – людина поважна, поєднуємо пана Шарова із міністерством освіти, що маємо – людина не лише поважна, а і освічена), а що очі бачать: нікого зовсім ніяк не хочу образити, але…- сорочка??, ці «кудрики», які неможливо назвати зачіскою, поведінка, ці руки, що заламуються, нігті (добре – краще не треба), а як він говорить: ці окрики, а струс тілом – це що?, якщо це нервова система, то потрібно лікуватися, якщо це відверта неприязнь, то потрібно себе контролювати.

Я так розумію: ти взірець для молоді, тоді невже так важко піти до перукарні, купити нову, принаймні ділову сорочку, піти на якийсь тренінг і навчитися контролювати свої емоції, а не на всю державу показувати своє нещире відношення до справи. Висновок лише один: соромно перед іноземними колегами. Пан Майснер – згадуємо мультиплікаційний фільм «Мауглі» і ось вам пан Майснер – шакал, що бігає біля тигра, а тигр? Пан Харченко? Аж ніяк!! Пан Харченко з іншої стрічки – президент Америки, а НІ, ще не президент – майбутній президент, який лише гадає, що стане президентом, він ще не виграв, більшість його не підтримує, але він вже вважає себе переможцем, при тому: вивчені, нещирі промови, така ж не щира посмішка, яку можна назвати лише (тут підійде російська – ухмылкой), не потрібно бути екстрасенсом, щоб побачити, як цей президент в лапках, не спроможний навіть висказати власну думку, мабуть він її і не має зовсім, він лялька, людина не розумна, тому що повністю підкорена волі іншої людини, людина, яка чує лише себе, любить лише себе, не поважає жінок (що бачимо відкрито по відношенню до пані Зарубінської).

До речі пані Зарубінська – аплодуємо стоячи!!! Розумна, логічна, послідовна, з повагою до інших співрозмовників – єдина на цьому засіданні, якій хочеться крикнути «браво!!».

Пане Шаров, зараз звертаюся до Вас, ось, якщо показувати на всю державу пані Зарубінську, то далеко не соромно перед іноземними колегами!! Пан Козачок – людина емоційна, людина – феєрверк, що йому, як бачимо заважає, а ще пан Козачок – людина добра і це йому теж заважає!!

Пан Матвєєв – це взагалі мексиканський серіал, чому?, дивіться самі: вельмишановний пан Майснер протягом усього засідання доводить про однобічність справи, наполягає на всебічному розгляді – так? Так! Добре, вельмишановний пан Майснер, давайте, ми тільки – «За», будемо взаємні, а тоді тримайтеся: читаючи рейдер, бачимо, що людину з двома доганами, людину, на яку відкрито дві кримінальні справи, яка зухвало підробляє документи (пане Майснер, може Ви не знаєте, що пані Ложачевська замість людини, яка перебувала на лікарняному, написала заяву про власне бажання перевестися зі штатної посади на декретну, підробила підпис цієї людини, підробила підпис директора інституту, підписала у відділі кадрів, дочекалася наказу, а людину навіть не проінформувала (а як про таке проінформувати?!), пане Майснер, от Ви людина розумна скажіть мені, Вам би сподобалося, якщо лише гіпотетично, але все ж таки, Ви поїхали відпочивати, а пан Харченко замість Вас напише заяву про Ваше переведення на іншу посаду і ще й декретну, тобто через рік, Ви взагалі лишитесь роботи, а потім Ви приїдете і скажете: «Я таку заяву не писав і підпис це не мій!», а Вам ніхто не повірить і наказ вже є!

Так скажіть, пане Майснер, Вам сподобається?? Ось яка підробка була документів (це лише одна справа, не забувайте їх дві!! Тобто є ще цікавіше!!). А потім людині, яка підробляла документи, яка цілком справедливо була звільнена, якій оголосили дві догани (підійде російська – ВДРУГ) так, так – ВДРУГ повертається!

Вельмишановний, дзеркально-чесний і справедливий пан Харченко відміняє догани (але ж кримінальні впровадження ніхто ж не відміняв!!) і поновлює цю нелюдину на посаді, звільняючи зовсім нічого непідозрюючого про ці факти пана Смеричевського. А потім ще цікавіше: людину, на яку відкриті кримінальні впровадження, ще ставлять директором інституту!! Пан Майснер, який відчуваєте запах?? Може корупції ??!! Іншого пояснення придумати не виходить. А далі ще цікавіше: в період перебування зазначеної пані на посаді директора Органи беруть викладача, як кажуть на гарячому за отримання хабара і так звана директорка не лише не отримує догани, що в її інституті беруть, ні – вимагають хабарі, а і чудово себе почуває при цьому.

Так будемо ж взаємними пане Майснер, чому тоді пан Матвєєв – двічі відмінник освіти (а ми знаємо – двічі, а ви багато таких знаєте?!) отримує догану за неповідомлення про той факт, про який було відомо усім і Вам, і їм, і пан Харченко дуже красиво себе (підійде російська – СПАЛИЛ), сказав на засіданні, що вже давно все знає про пана Загорулько (ще є цікаве питання, але не з цієї опери: цікаво, чи знає справедливий пан Харченко і вельмишановний пан Майснер правду про причини поведінки пана Загорулько, який є онкохворою людиною і при цьому не має шийки стегна і як ця людина живе з постійним нестерпним болем??), так за що людина отримала тоді догану?

Чи президенти Кучма і Ющенко були не праві оголошуючи цій людині подяку, називаючи її Відмінником освіти?

Так!! Мексиканський серіал. Вже за участю двох президентів країни!! Пане Майснер ось Вам взаємність всебічного розгляду справи. Висновки. Які? Кожен робитиме сам !!


Залишити коментар