Дура, кума і тренер по боксу

Лют.9.2019. / Коментарів: 3

Це не набір дефініцій, це «становий хребет» відділу по роботі зі студентами. Розшифруємо спочатку по персоналіях: Таня Лукашенко, Олена Пилипенко та нєкій Руслан.

lukashenko-vovk-pilipenko

Звичайно, у відділі є й адекватні люди, зі стажем, з досвідом, але саме ці «три кити», керовані «інноваційною» Оксаною Вовк визначають глупу «молодіжну політику» відділу.

Таня Лукашенко – «восходящая звєзда» юриспруденції, молодіжної політики, яка встигла яскраво засвітитися під час фальсифікацій результатів виборів ректора. У Центральній виборчій комісії вона блискуче впоралася з роллю «нереальної підтримки студентами Ісаєнка». За це їй обіцяно повну підтримку. В тому числі роботу у відділі з якнайширшими повноваженнями. Вона запросто може давати доручення завкафедрам, професорам, доцентам. Не говорячи про лаборантів чи фахівців кафедр колись юридичного і колись інституту. Поріг самооцінки завищений так, що не те що не переступиш – не перелізеш!

Вона настільки увірувала у свою місію та безхмарне майбутнє, що у приватних бесідах запросто малює яскраві картинки, де вона «за білокурі пасма викидає з крісла» директора-декана Ірину Миколаївну Сопілко. Але на людях – сама толерантність.

 

Усі думали, що після заміжжя якось заспокоїться, сімейні справи поставить на чільне місце. Та ні, видно не все гаразд, якщо домінантною залишилося «кар’єрне зростання» і утвердження через дрімуче хамство.

Аналіз Тетянчиних постів у мережах, тупуватеньке адміністрування якраз і свідчать про родинні інтелектуальні зв’язки з Еллочкою Людоїдкою. Та про це нижче.

alona-pilipenko-nau

Олена (Альона) Пилипенко. Людина в університеті випадкова. Чому  до нас працевлаштована? Тому що кума Оксані Вовк. У нас в країні кумівство в законі. Ну як не допомогти кумі, якщо ти можеш? От і сидить кума у відділі по роботі зі студентами. Отримує своїх «законних» 600 баксів на місяць. Іноді преміальні перепадають, але то «на каву».

Функції пані Альони не визначені. Вона просто ходить на роботу, щоб бачитися з кумою і несамовито лайкає усе, що постить кума, Тетяна Лукашенко і відділ по роботі зі студентами. В екстазі іноді перепощує те, що лайкає. Але за цю міцну жіночу дружбу і інтенсивну роботу платить колектив.

Платить колектив і за ще одного спеца з «інноваційної та молодіжної політики» нєкого Руслана, який працює у відділі по роботі зі студентами. Руслан «нє сільон в соцсєтях» і функціоналі відділу. У нього місія набагато важливіша. Він – тренер по боксу, і тренує не кого-небудь, а саму Оксану Вовк. Специфічні приватні послуги також оплачуються з кишені бюджету університету.

Іноді Таня Лукашенко зондує спортивні симпатії студентів і постить заклики прийти на майстер-класи з, наприклад, рукопашного бою чи самооборони. Це щоб Русланові не було так «скучно з дівками в кабінеті сидіти».

1

Приклад такого «спортивного єднання» показала Роза-Розалінда Вінецька, тіпа проректор, яка працевлаштувала свого глибоко приватного тренера Діму Ніколаєвича директором Спорткомплексу НАУ. То чому тіпа проректор Оксана Вовк не може поставити на довольствіє свого приватного тренера-боксера? Запросто!

Але якийсь толк у цьому боксерському призначенні є.

По-перше, розкрита таємниця фірменної вставної посмішки Оксани Вовк. По-друге, стає зрозумілою забудькуватість пані Оксани на українські терміни і перехід на ламану англійську. По-третє, розкрита також таємниця «шовкової поведінки» супружніка Оксани Вовк Сергія Бойченка. Співчуваємо…

11

Для прикладу візьмемо пост Оксани Вовк про знайомство делегації з Грейт Брітен з «новітніми розробками» НАУ. Її англійська пам’ять дала тріщину – Grate замість Great -)). То все бокс. То синдром Кличка. А може Вовк таким чином натякнула на те, що її колега Харченко таки має сидіти за grate (з англ. – решітка)? Тонко, дуже тонко, не для боксерського розуму.

Тепер перейдемо до аналізу контенту, який продукує відділ по роботі зі студентами. Навіть поверховий аналіз засвідчує – тупо, жахливо і тупо!

9

От приклад, як студентів мають за ідіотів. Пише відділ і перепощує Таня. «Відтепер у вас є унікальна можливість…. Пройти практику….». зверніть увагу: перелічені усі підрозділи НАУ, звідки звільнилися адекватні люди, які не захотіли батрачити на Ісаєнка і його кодло за 3200 грн. на місяць. А робота не стоїть на місці. Її потрібно робити. Але вихід є: знайти «дурачків-студентів», які «радо відгукнуться на заклик» відділу по роботі зі студентами і стануть волонтерами «найкращого у світу НАУ». А ісаєнкова банда тим часом буде заробляти мільйони.

Про котиків і собачок на сторінці відділу і Тані писати навіть якось незручно. Рівень в акурат Тані, куми і тренера. Ну як без котиків? Та ніяк! То таке, дівчаче.

Епохальна картинка з гаслом «Жити потрібно так, щоб депресія була у інших!» Просто жесть! Так і живуть усі. Ісаєнкова банда так і зробила. У всіх депресія, а у них, в тому числі і у Тані, –  повний шоколад. Але так відверто знущатися над колективом права ніхто молодій жіночці не давав. Добре тобі – сиди тихо і сопи у дві дірочки. Не жартуй про депресію у дорослих!

Окремий вид ідіотизму від Оксани Вовк – розіграш квитків на фільм про Крути. Це справжній треш з патріотичного виховання! «Го, а давай розіграємо Крути!» «Ти крутий, якщо виграв на Крути!» От так тупо на святому піариться відділ і його Вовк. Ні, ще дуже зворушливо виглядає значок «Грустит в НАУ». Так і хочеться сказати – … вашу мать! У вас є мозги, чи повністю відсутні? Працювати потрібно, а нє грустіть! Крути не 2018, а 1918! Чи з історією взагалі не дружите? І якщо б не було розіграшу квитків, то патріотичного виховання б не було? Чи як?

Ще приклад! Про те, щоб бути обережними, бо «падають бурульки». Дуже зворушливо, але жодного слова про те, що бурульками мають займатися відповідні служби університету. І що студенти платять в тому числі і за роботу цих служб. І що їх, студентів, безпека, напряму залежить від ефективності роботи цих служб. І якщо, не приведи Господь, щось погане станеться, то НІХТО з адміністрації студентові не допоможе.

13

Чи от «лютий буде насичений». Лютий, так би мовити, не січень, а травень далеко не вересень, не такий насичений, ну а «Ланос» не «Мерседес», а Україна не Росія. У «епохальному плані роботи» на лютий, який затверджений на «нараді у проректора Вовк», окрім згаданої бєлібєрди, заслуговує на увагу «день інноватора» в ангарі НАУ. Страшно навіть передбачити в чому суть цього «дня інноватора», заснованого, вочевидь, лише для того, щоб відповідати назві посади Вовк.

12

Але мусимо зауважити, що проводити день інноватора в ангарі – небезпечно для життя, бо поки Ісаєнко і його «інноватори» бавляться у європейськість, зношеність балок перекриття ангару сягнула майже 100%. І краще дивитися на препаровані літачки зверху, з балкона, бо щодня може статися біда. Не вірите – запитайте у ветеранів-авіаторів, на думку яких глистознавцям глибоко начхати.

Але якби «інноватори» відділу по роботі зі студентами займалися лише своїми штатними, хоча й глупими питаннями, то було б півбіди. Але ці недолугі співробітники на чолі з Вовк, з подачі ботоксного Ісаєнка задумали каку більшого масштабу. Вони вирішили відімстити голові ППОСА Марії Рощук за те, що вона… просто Марія Рощук і користується авторитетом набагато вищим, ніж усі ісаєнки, вовки, лукашенки, куми і т.п. разом взяті.

12

А така «нахабність» в НАУ не допускається. В НАУ тепер потрібно бути тупішим за Ісаєнка, щоб відкрити собі шлях до кар’єрного зростання. А тут Рощук посміла не просто користуватися авторитетом серед студентів і викладачів, але й виграти конкурс на роботу в НАЗЯВО!

І тут в курячих мозочках ісаєнків і вовків визрів план як нагадити Марії Рощук. Але доручили цю підлість «восходящій звєзді» Тані Лукашенко, яка взяла на себе невдячну місію змушувати підписувати состряпаний Вовк з подачі Ісаєнка падлючий лист ніби то від студентів.

1

Мета – посадити своїх, ручних «лукашенків» і «клочковських» в крісла голови студради НАУ та голови ППОСА НАУ. Амбітний проект аморальних людішек.

lukashenko

Цей «проект» обернувся черговим антипіаром НАУ. Як і все, чого торкається рука Ісаєнка, перетворюється в гі…но. Смердить на всю країну. Він реально чарівник.

2

3

Свою оцінку гів…нометній машині Вовк вже дали студенти, адміни з НАУЧАНА, випускники, просто ЛЮДИ, яким небайдужий імідж університету, і які добре знають, що Марія Рощук – фахівець і порядна людина.

А від вовків та ісаєнків ще довго буде смердіти їх власними екскрементами.

P.S. Одразу зазначимо, що Reider-nau не має стосунку до ганебних вчинків вовків, ісаєнків та лукашенків. Reider-nau не володіє технологіями впливу на мозочок цих та інших мерзких персонажів. Та навіть якби володів, то побридився б туди лізти.

Так що черговий прогнозований лемент від Ісаєнка на кшталт: «То всьо маніпуляція Рейдера!» буде сприйматися з посмішкою.

Для того, щоб Reider-nau не «маніпулював», потрібно зробити дві речі:

  1. Ісаєнкові забратися з НАУ поки не сів за фальсифікації і ощасливити колектив своєю відсутністю.
  2. Забрати з собою усіх неадекватних та відвертих дебілів, яких з собою привів і посадив на шию колективу.

В іншому випадку Reider-nau завжди буде мати про що писати. Ну так вже вийшло, що ідіоти самі підкидають благодатні для аналізу теми.


Коментарів 3 Додати коментар

Залишити коментар