Дурне перервало турне

Лют.4.2020. / Коментарів: 4

 

У розпорядженні редакції reider-nau.com з’явилася інформація, що «ректор» Ісаєнко, який в черговий раз за університетські кошти відвідував свою дочку в Канаді, перервав свій туристичний вояж, який мав тривати до 9 лютого 2020 року, і несподівано повернувся в Україну.

2

Такий перебіг подій став несподіванкою і для його вірних посіпак «проректорів». Вони розслабилися, бо також не люблять, коли Ботоксний сидить у своєму кабінеті. І не чекали його повернення. Їм некомфортно з ним працювати.  І це правда.

Так от. Є інформація, що Ісаєнко перервав заокеанську подорож не просто так. Йому наполегливо порекомендували приїхати, бо кримінальний зашморг на його шиї все більше стискається. Він його вже реально душить.

Зареєстровано шість кримінальних проваджень, в тому числі і в ДБР, де фігурує «ректор»-злодій. Він як більмо на оці не тільки для міністерства, але й для свого патрона Андрієвського, який втомився «закривати» косяки і платити корумпованим правоохоронцям за злочинні «послуги».

Уважно стежимо за подіями. Будемо сподіватися, що зовсім скоро ми побачимо Ісаєнка на лаві підсудних.


Коментарів 4 Додати коментар

 • Шановна редакція.
  Колектив просить проінформувати про перебіг подій по суду з фальсифікацій виборів ректора.
  Також просимо розповісти чим же така шановна та компетентна організація як ДБР зацікавилася нашим вузом.
  Дякуємо.

 • В смердючий путь команда глистолизів, бандитів та ублюдків. Кому на нари, а кому – до ями.
  До ями смердючої, що своїм гівном приправлена – там всім покидькам місце заброньовано.

  Тай ще своїх нащадків під прокльони підставили: до сьомого покоління включно, бо так записано в Біблії і це – аксіома!!!!

 • Дуже дорого країні обходиться Ісаєнко та Харченко – у листопаді-грудні дорожче, ніж деякі міністри та сам Прем’єр-міністр.

  Для порівняння, у грудні глава Уряду отримав 76 190 грн, у листопаді – 43 724 грн.
  Зарплата Ісаєнко та Харченко за відповідний період становила більше зарплати глави уряду України.

 • Ісаєнко – ви хіба нормальний ректор, якщо ви утримуєте гарєм на посаді радників ректора за кошти платників податків. Це адекватна зарплата для радниць ректора за 2 місяці – 61 та 71 тис грн., ви у своєму розумі, шановний?

Залишити коментар