Дурне в черговому турне

durne-v-turne

Як тільки під Ісаєнковими ніжками починає горіти земля, у нього спрацьовує рефлекс – їхати куди-небудь, у світ за очі, щоб не смикали слідчі, щоб не відповідати на незручні запитання.

Так сталося і зараз. Після чергових скандалів з викритими оборудками на купівлі літаків, ремонтах першого корпусу з відкатами фірмам Рози і Андрієвського, кількох пожеж у студмістечку, психіка Ісаєнка знову  почала вимагати відпочинку і «ректор» з дружиною подався у далеку Канаду відвідати дочку.

А прикриттям такої коштовної для колективу університету туристичної поїздки стали урочистості з нагоди присвоєння Музею ІСАО імені  Олумуіва Бенард Аліу. На сайті так і вказано, що в них взяло участь «НАУ».

https://nau.edu.ua

isayenko

Сказати, що була вкрай нагальна потреба засвітити Ісаєнкові свій ботоксний писок в далекому Монреалі, то не так. Десять тисяч доларів США на одного того не вартує. І користі колективу НАУ від чергової фотосесії Вовіка Ісаєнка в авіаційному товаристві також кіт наплакав.

Зате гонору дуже багато. І дружину вигуляти. І навчання доці та стан дотримання нею дисципліни також проконтролювати треба. Може ще якусь квартирку Ісаєнкові подарує.

Але від слідчих не втечеш. Крім кримінального провадження щодо фальсифікації результатів виборів ректора, треба буде свідчити і з приводу закупки літаків за потрійним тарифом, і з приводу ремонтів, і з приводу фіктивної оренди літаків льотною академією за польоти,  які ніде не були зафіксовані.

Повертайся, ботоксний, додому. Не залишайся на ПМЖ у Канаді. Судити тебе будуть у рідній неньці.


Залишити коментар