Дурне збирається в турне!

Лис.2.2018. / Коментарів: 2

durne-v-turne

Як завжди у випадках, коли Ісаєнко нашкодить, він намагається втекти або у відпустку, або на лікарняний, або у закордонне відрядження. Його психіка не витримує свого ж дебілізму.

Так сталося і цього разу, після початку війни Ісаєнка з власними студентами. Було очікувано, що він буде намагатися кудись втекти, щоб другі відгрібали за нього усе те, чим наслідив.

Дурне зібралося з понеділка у відрядження до Китаю! Разом з ним летить Запорожець Олександр Іванович (НАУ), він же Саша-турЫст, кандидат сільськогосподарських авіаційних наук Бабікова та інші особи, які летять туди справді «по дєлу», а не просто покататися, як Запорожець, Ісаєнко та Бабікова.

Будемо слідкувати за новинами з Піднебесної, милуватися фотками керівників делегації на тлі китайських перетворень і захоплених коментарів. Мовляв, як там класно, у Китаї!

І ще, «що ми привнесемо китайський досвід в НАУ».

Про кількість закордонних вояжів і підписаних меморандумів, угод про дружбу і співробітництво колектив вже знає. Хотілося б побачити реальний результат від витрачених мільйонних сум.

Традиційно зичимо «голубим ворішкам» Ісаєнку, Запорожцю, Бабіковій і Ко, щоб їхній досвід знадобився у країнах, куди вони подорожують за наш з вами рахунок. Нехай би залишилися там і, відповідно, залишили у спокої колектив.


Коментарів 2 Додати коментар

 • а чому б не їхати?
  з Хращевським розрахувалися згідно рішення суду, коллективу надбавки і премії виплачено, результати виборів – а точніше те що вони сфальсифіковані – підтверджено . – тепер на останок можна і у Китаї гульнуть .

 • Хай і не повертаються.
  Людям вже обридла їх брехня.
  Вибори сфальсифікували, спецфонд розкрадають, на ремонтах та закупівлях скрізь віткати.
  Студентам забороняють проводити творчі вечори.
  Матеріальна база не оновлюється.
  До коли вони будуть нас дурити?
  Чому СБУ не зробить висновки та розслідування цих осіб які захопили університет шляхом фальсифікацій?

Залишити коментар