Дурного зато много, або Як Ісаєнко на студентах гроші відмивав

Вер.21.2017. / 1 коментар

Тимчасовий керівник НАУ Ісаєнко взагалі з’їхав з глузду. Його жадібність і маніакальна жага будь-якої публічності не знає меж. Після конфузу на зустрічі з колективом, глистознавець захотів хоч чимсь себе потішити, але знову насмішив колектив. Можна було б сміятися з цього дурника, якби не було так сумно.  А справа ось у чому.

19 вересня 2017 року п’ятий в.о. Ісаєнко задумав провести День довкілля. З пам’яттю, як і з головою, він останнім часом не зовсім дружить. Нагадаємо забудькуватому пенсіонерові, що День довкілля в країні відзначається щороку в квітні. Але щоб придумати черговий привід для реклами себе коханого, можна і річницю університету туди-сюди на рік пересунути, а не те що День довкілля. Це так, дрібничка.

Поспіхом придуманий захід виявив ще одну важливу деталь. Ісаєнко поняття не має, що таке фаховий менеджмент. Хто дав дозвіл на роботу дітей з фарбою без респіраторів? Хто провів інструктаж перед роботою зі столярними інструментами? Ніхто. Просто захотілося Ісаєнкові попіаритися, а те, що діти піддаються небезпеці – це так, дрібничка.

Навіть якщо припустити, що у студентів зашкалював ентузіазм, вони після занять замість навчання наввипередки бігли на «День довкілля», то варто їм підказати ще одну річ. Уся їх робота має конкретну ціну. Судячи з об’ємів – трохи менше 200 тисяч гривень. Навіть не сумнівайтеся, що гроші за виконані роботи на спорткомплексі перераховані якійсь конкретній фірмі. І тут в оточенні Ісаєнка є кому «підсуєтитися». Тут профі і Кочергін, і Вінецька. Та й Ісаєнкові до кишені його доля перепала.

Ісаєнко в той день виявив себе не тільки нікчемним забудькуватим керівником, але й непримиренним атеїстом. Нагадаємо, що 19 вересня християни відзначають Чудо Архістратига Михаїла. Зазвичай у цей день православні утримуються від фізичної праці. Але Ісаєнко зігнав студентів на «День довкілля» і змусив працювати. Безбожник!

І ще одне. Хто б підказав цьому пристаркуватому блогеру, що лайкати самому собі – це як займатися таким собі моральним та емоційним онанізмом. Ізвращєнєц! Але що кому подобається.

Ось так, через одне місце, як завжди, Ісаєнко провів «День довкілля» в НАУ.


Коментар 1 Додати коментар

  • Мельчает глист, мельчает! Такое впечатление, что все по-крупному он отхватил и перебросился на мелкий подряд. Ведь бабло надо постоянно подбрасывать своим благодетелям.

    И это дерьмо из кожи вон лезет чтобы захватить власть в универе полностью. Поэтому и педиков попристраивал к себе на работу. А шо? При таких темпах уничтожения системы образования профильные Вузы по подготовке учителей тупо будут сворачиваться!

    Ну а НАУ, в этой системе координат, будет как кость в горле нынешним горе реформатором))) Вот поэтому и задумал глистишко свою перетрубацию ВУЗа под себя! А профессионалы НАУ ему на фиг не нужны.

    Ему нужна тупая, послушная биомасса, которая не будет мутить воду, простите гниль, в его болоте! Вы готовы жить плавая в дерьме?..

Залишити коментар