Дві смужки для в.о.

Січ.30.2018. / 1 коментар

10968517_629135680564931_8264198772914382158_n-3

Чи замислювалися ви, яка глибина і естетика закладена у смужках? Загугліть і ви затамуєте подих від захоплення! Смужки на різний смак: для глюкометра, квілінгу, овуляції, вагітності… Для чого завгодно. Але в безмежжі НЕТу ви не знайдете смужок… для перепусток. Цим надбанням всесвітня мережа сміливо може завдячувати конкретній особі – в.о. ректора НАУ.

Знечів’я мабуть придумав, згадав дитячі часи, коли на лобовому склі навіть маленького, але начальника, була приліплена папірчина, на якій суворими буквами було виведено «ПРОПУСК». І через усі букви діагоналлю така товста червона смуга.

Їдь куди хочеш. І так закарбувалося в дитячій пам’яті, що захотілося на пенсії на своє авто таку наліпити.

 

Не йшла серйозна думка до голови. Не хотілося думати про наповнення бюджету університету, про інтеграцію у світовий освітній простір, про те, як зробити скромнішими видатки на утримання себе коханого, як самому прийти з «повинною» до правоохоронців і покаятися, як відремонтувати «аеродинамічну трубку», як хоч когось з досвідом і толкового до роботи залучити. Не лізло!
А от про смужки – інша річ. Тут і бабла можна зрубати з посполитих, хоч і небагато, але можна, і страху нагнати, і щоки надути, і зад свій прикрити, щоб ніхто ненароком не копнув, і, головне, процес! Як жваво обговорювали кольорові смужки на засіданні ректорату! Пєсня!

У одних – смужка зелена, у інших – червона, у третіх – синя. А у в.о. – на усю машину, як у тому похабному анекдоті про Вовочку (просто совпадєніє), який запропонував на всю стіну за….ти велику синю смужку, а коли викликали його батька, то той запропонував у тому ж стилі: «Не хочете синю – за…те червону».

Уявляв собі, як заїжджає на територію – аж тут уся охорона вишикувалася і честь віддає. Урочисто підіймається шлагбаум, приймається доповідь чергового. Оркестр ЦКМ грає марша! У проректорів смужка також червона, але трошки вужча, у директорів інститутів – ще вужча червона і середня зелена. На машини викладачів – вузька синя і вузька зелена. І ще буква така велика –«В». В смислі «викладач». Для старших викладачів – «СВ» – старший викладач. З доцентами і професорами легше – там просто «Д» і «П», хоча є ризик, бо букви студенти одразу розшифрують на свій розсуд.
Із заїздом на територію ніби розібралися. Тепер переходимо до пропускного режиму до корпусів.

27067581_876215919227822_3693893147984833990_n

Для зручності можна у кожного на лобі по цяточці поставити. Ректорату – червоні, середньому командному складу – сині, а студентам – зелені. Можна покреативити. Наприклад, дівчаткам – рожеві, хлопчикам – голубенькі. Заміжнім – яскраво-червоні, аж до бордового, а вільним від подружніх зобов’язань – яскраво-зелені. Щоб усе одразу було написано на лобі. Як у Індії, країні, у якій дурне ще не побувало у турне, але планує.

Може підключитися навчальний відділ і деканати. Над правою бровою можна наліпити середній бал, але тільки за стобальною системою. У кого 90-100 – користується правом першочергового проходу в корпус і відданої честі на вході охоронцем. У кого велика буква «З» – тобто «заборгованість», повинен чекати своєї черги, поки не пройдуть усі ті, хто здав сесію вчасно.
А скільки можна креативи ти на асфальті! Різнокольоровою фарбою нанести розмітку. У кожного інституту – свій колір. Можна і емблем забабацати. І обов’язково, щоб номер авто нанести, щоб чужі не паркувалися.

І на всі ці благородні дії – окрема служебка, завізована усіма проміжними керівниками по інстанції. Завлаб, завкаф, декан, дирінст, профільний прор. І т.д. А ще обов’язково віза усіх керівників підрозділів охорони. Ну а для повного дозволу – усіх (!) помічників в.о. ректора за напрямками.

Ой! Забув! Ще ж два профкоми і органи студентського самоврядування! За Законом про вищу освіту їх статус має бути збережено і поваги дотримано. Все, як в НАУ, і до навпаки дорученню Міністра про «забюрократизованість». Все, як у Прінстоні, так сказать. https://www.facebook.com/youngscientists.ua/videos/1176143619183934/?id=100008378192653

Повертаючись до смужки найпопулярнішої, відзначимо, що хоч як не пісяй на неї сам чи разом з усім адміністративним апаратом, а – все рівно одна, максимум півтори. Не виходить нічого. Не народжується. І не у віку справа, хоча старість, як кажуть не радість, фарбуйся – не фарбуйся. А тому, що інтелектуальна потенція слабенька. І бажання партнера не видно.

«Нє тянєт», як говорив звільнений «прожжонний». Одні викидні за півтора року.

І зі смужками на перепустках і на асфальті не вийде. Не всі ж ідіоти навколо. Знають, чому пропускний режим посилюється перед виборами. Страх гонить до дурних наказів. Та й з якого дива викладачі мають за перепустки платити? Вони ж наповнюють бюджет університету. Нехай платить ректорат, бо він тратить.

Пригадуєте, у Гашека: «Швейк, ти ідіот, чи прикидаєшся?» Ніби й ні, але уважно вчитаєшся в наказ – такі да!

 

 

P.S. Усі події та особи – вигадані, совпадєнія – случайниє)

 


Коментар 1 Додати коментар

  • Питання? А чи була у того глиста інтелектуальна потенція? На мою думку: ” Була! Але … тільки імпотенція!!!”

    Бо з віком інтелект тільки зростає, а от потенція – падає. Приходимо до висновку: і інтелекту нема, та й потенція уже не та…

    А що далі? З таким глистом прийдемо до того, що університет покриє глистове гівно. І паростки добра та знань не зможуть прорости… Оце вже бачать всі. А ви?

Залишити коментар