Дикі танці «адмінки»

Пожежа, яка сталася у студмістечку університету в кінці минулого року, викрила цілу низку системних проблем через недолугість і захланність незаконного «ректорату». Вона могла забрати життя і здоров’я не одного студента, але завдяки вмілим діям пожежників закінчилася переляком для «ректора», який незаконно в цей час перебував у Канаді. Переляком, а не відставкою тому, що міністерству освіти і науки абсолютно плювати на те, що витворяє «ботоксний керманич», незаконність перебування якого на посаді може підтвердити держсекретар Павло Полянський,  який взяв хабара за те, що закрив очі на рішення суду про заборону укладати з Ісаєнком контракт.

1

На початку 2020 року в студмістечку ми сталися ще дві пожежі, які адміністрація знову замовчує. Ректорат вкрай незацікавлений в тому, щоб інформація про стан протипожежної безпеки в університеті поширювалася. Це пов’язано з тим, що на ремонти гуртожитків протягом 2017 – 2019 років було витрачено майже 20 мільйонів гривень. Куди пішли ці кошти – зараз досліджують правоохоронні органи. Відповідні провадження зареєстровані в ЄРДР поліції та ДБР.

15

Та печальна історія з пожежами в гуртожитках не завершується. Адміністрація університету в особі Рози Вінецької всю вину за жалюгідний стан протипожежної безпеки в університеті намагається перекласти на плечі студентів. Мовляв, самі винні, бо вмикають електроприлади в кімнатах. Вінецька особисто очолює рейди по кімнатах,  створює “комісії”, які незаконно проникають в них,  риються в речах студентів, виселяють «порушників» тощо. У цьому беззаконні їй асистує її безталанна подруга – «проректор» Оксана Вовк. Вона залучила до «діяльності» підконтрольних студентських активістів.

У пари Вінецька – Вовк тиск на студентів, які проживають в гуртожитках, відбувається так само по-дебільному як їх поведінка і риторика на сцені ЦКМ під час студентських заходів. Якщо електропроводка в гуртожитках не витримує навантаження,  давно застаріла,  потребує модернізації, то це не проблема студентів, які справно платять за проживання в гуртожитках. Але ці кошти давно не реінвестуються в ремонти, а вимиваються через афілійовані з Вінецькою та Андрієвським структури.

Ці незаконні дії адміністрації викликали хвилю протестів. Студенти не бажають миритися з нехтуванням їх конституційних прав і свобод. Яке право має Вінецька чи Вовк забороняти студентам використовувати електрообігрівачі, якщо  в кімнатах витримується температурний режим і студенти елементарно мерзнуть і хворіють? Як можна жити в нормальних умовах, якщо в кімнаті,  розрахованій на 3 особи, проживають 6? Це також питання до адміністрації, а не до студентів. Бо саме адміністрація винна у тому, що три гуртожитки майже на 2000 ліжко-місць у свій час були виведені з університету у комунальну власність.

Вінецька і Вовк продовжують безпідставно знущатися зі студентів. А терпець у студентів починає уриватися. Знайдеться  той, хто очолить студентський рух за правду і справедливість.

Так обов’язково станеться!


Залишити коментар