Ефект трансвестита

Ефект трансвестита

Памфлет

Про епохальні мандрівки п. Ісаєнка не знають, мабуть, тільки діточки з підготовчої групи дитсадка (слава Богу, в структурі НАУ їх немає). То декого з членів Наглядової ради «повезе» (прокатає) в штаб-квартиру ICAO (Монреаль, Канада), то з дружиною влаштує турне відразу по декількох маршрутах (Іспанія, Португалія, Словаччина, Польща). Або ж декілька разів на рік здійснить приємну подорож до доньки (Канада). Географія постійно розширюється (Китай, США, Франція, Англія, Арабські Емірати…). Про близьке зарубіжжя ми вже й не згадуємо. І знову ж таки, усе це разом із дружиною (ревнива яка!).

Чи то нові знання набуває (бо мало читає), чи усвідомлюючи свою нікчемність щось комусь доводить. І постійно підписує якісь угоди про наміри, вважаючи, що то – результати поїздок. Задля чого – то окреме питання, яке потребує детального і комплексного розгляду. Бо угоди не працюють, та й не можуть працювати, складені людьми, які вже давно втратили зв’язок з реальністю.

Схема відмивання коштів дуже проста. Діти (у більшості випадків – їх батьки) платять за навчання (комп’ютери, проектори, різноманітне лабораторне обладнання, туалети зрештою…). А Володя знаходить для цих коштів більш доцільне призначення, задовольняючи свої та своєї сім’ї (а іноді й оточення) забаганки.

Зрідка, щоб не «стукнули» куди не треба, дозволяє (як колишній справжній сибарит) і Бабіковій, Запорожцю, Білоус, Прудивус, Вовк тощо кудись з’їздити.  Не за свої ж… Як «видатних» авіаторів – на авіаційні форуми. Щоб у очі перевіряючим не кинулось. Назву університету треба виправдовувати… поїздками! А те, що до авіації ці люди ніякого стосунку (та й ні до чого в житті взагалі) не мають – то вже десяте. Нехай хоч наочно побачать літаки та гелікоптери та навчаться їх відрізняти від тракторів і комбайнів. Більшість же «туристів» прийшла в авіацію з сільського господарства.

Але людина повинна відпочивати. Допоки ми терпимо – за наш рахунок і за рахунок грабунку наших дітей. Виберемо відповідальну владу – за рахунок держави (самі знаєте де…).

Та й травневу відпустку порадимо (що ми, нелюди?) використати на повну. Наприклад, разом із приємним відпочинком провести відповідні чергові ботоксні процедури. Пора вже. Бо батокс з лоба поступово на щоки сповзає та очі запливають. Поступово на монгола стає схожим. Кажуть, в Іспанії або Таїланді їх роблять найкраще. До речі, в Таїланді можна задешево і стать змінити (в керівництві НАУ, окрім трансвеститів, кого тільки немає).

Бо з милої серцю Дубаївщини до не менш милої Таїландщини – рукою подати. А повернувшись на Київщину можна зайнятися вивченням власноруч виведеної нової лінії азійських глистів (заслуговує поваги свята відданість цього пана справі усього свого життя), паралельно посвячуючи наших дітей в авіатори…Чудернацькі ми люди, якщо дозволяємо усіляким пройдисвітам перетворювати наше життя у суцільний соціально-кримінальний експеримент…

Також радимо підписати угоду про підготовку пілотів з керманичами Багамських островів чи з республікою Туамоту. Кажуть, райський там клімат… (Тільки не переплутайте з соловецькими островами!)

А на літо… На літо можна запланувати разом із стейкхолдерами провести закриту фінальну стадію «Квітневої загально університетської стратегічної (!) сесії» десь на Мальдівах чи на Кокосових островах. Бюджет університету, маємо надію, і це витримає.

А далі… А далі фантазія  у вас, пане Ісаєнко, у цьому напрямку діє феноменально. Справитесь. Розуму б побільше!

isayenko

P.S. Виходячи з того, що ботокс дуже чутливий до ультрафіолетового випромінювання, характерного для рекомендованих острівних територій, розташованих, в основному, в екваторіальній частині світового океану (показання: деструкція основи сполук, які входять до складу ботокса і дифузія продуктів розкладу в нижче розташовані частини тіла, окрім п’яток) радимо скористатися, під час водних процедур на відкритому повітрі, запатентованим засобом “Botokscreambody”  лабораторія VICHY (в патенті стверджується, що засіб не має побічних дій, окрім позитивного впливу на розумові здібності).

І ще одне. Як же узнати, чи прислухався наш герой до нашої поради (шодо зміни іміджу, тобто статі). А було б здорово: вперше у світовій авіаційній спільноті з’явився б колега-біолог, визнаний знавець шкідників великої рогатої худоби – та ще й до того ж трансвестит!

Але як перевірити чергове перевтілення хамелеона? Чи комісію створити на чолі з «фахівцем широкого профілю» пані Вінецькою? Але ця правди не скаже…Та й затвердженої методики перевірки зміни статі, на жаль,, ще немає…

 


Залишити коментар