ЕКС-ГУБЕРНАТОР ШУЛЬГА РОЗПОВІВ, ЯК ПОКРАЩУВАВ ЖИТТЯ ЗА РЕГІОНАЛІВСЬКІ ГРОШІ

13217255_1023433477743936_7197830529444683000_o

Скандали навколо підсудного екс-губернатора Володимира Шульги не тільки не вщухають, а й розгораються новими повідомленнями про корупцію. Мабуть, саме тому він вирішив порушити тривалу мовчанку і виступити на власний захист у Фейсбук. Тим, хто закидає йому бездіяльність за часів губернаторства, Шульга нагадав про свої «здобутки». Довго чи не довго думав, що віднести до досягнень на посаді голови Сумської ОДА, а написав таке:

«Тут мені переказують, що деякі безробітні сумські чиновники розповідають всілякі басні про мою діяльність, як екс-губернатора. Так от можу сміливо заявити: 10-ть км доріг в Ромнах — робив, 34-ри реанімамобіля для медицини Сумщини — зробив. А от спілкуватися з водіями воров в законі — не міг в принципі. По определению! Так що, нехай розповідають басні далі. Безкоштовний піар вітаю!)))».

Тільки екс-очільник області забув зазначити, що кошти на ремонт дороги у Ромнах були передбачені ще попередниками-регіоналами, і не на 10-км, а на 100 (у 2014 році «злочинна влада» заклала гроші на нову дорогу від Ромнів до Пирятина). А щодо реанімобілів – треба подякувати програмі, запровадженій за президентства бандита-Януковича, згідно якої і купили ті автомобілі ще наприкінці 2013 року.

Якщо рухатися такою логікою, то забув Володимир Шульга ще два своїх досягнення: як відкривав зроблений “злочинною владою” водогін у селі Засулля Недригайлівського району, який збудували завдяки фінансуванню ПРООН, та як подарував конфісковані за тієї ж “злочинної влади” дві елітні іномарки на потреби АТО.

Нагадаємо, що сьогодні стало відомо, що Шульгу взяв на поруки колега по партії, народний депутат Олег Медуниця.

Тут мені переказують, що деякі безробітні сумські чиновники розповідають всілякі басні про мою діяльність, як екс-губерн…

Опубликовано Володимиром Шульгой13 мая 2016 г.

Джерело: http://sts.sumy.ua


Залишити коментар