Екс-губернатор Сумщини Шульга не може “зіскочити” з “хабарної” справи

Найкращі кадрові призначення Квіта: Колишній голова Сумської ОДА Володимир Шульга все ж таки став учасником карної справи щодо вимагання хабаря від генерала МНС Волика

Як повідомляє  Depo.Суми, раніше Зарічний суд зобов’язав прокуратуру зробити екс-губернатора Шульгу учасником карної справи по вимаганню хабара.

Докладніше: Сумський суд вирішив долучити екс-губернатора Шульгу до справи про величезний хабар

Втім, прокуратура подала апеляцію.

Постраждалий у справі, головний МНСник області Геннадій Волик каже, що це не Тараненко, а сам Шульга вимагав у нього хабар. Раніше на таке жоден губернатор не наважувався.

Геннадій Волик пішов на співпрацю з прокуратурою, бо повірив у чесність правоохоронців. Вони ж, натомість, не зважаючи на те, що на Шульгу у Генпрокуратурі лежить не одна папка, головним обвинуваченим зробили чиновника середньої ланки – помічницю екс-губернатора.

У свою чергу, суд апеляцію прокуратури відхилив і вирішив повернути справу на доопрацювання і провести розслідування належним чином. Тепер Володимира Шульгу мають допитати уже у якості підозрюваного, йдеться у сюжеті телеканалу СТС.

(P.S: з 0:44 секунди екс-губернатору!)

Зазначимо, Володимир Шульга порівняно нещодавно обійняв посаду проректора Національного авіаційного університету, однак крісло проректора НАУ під ним вже “захиталося”.

sumy.depo.ua


Залишити коментар